Загружается, подождите...

Сальвін (Salvin)


основні фізико-хімічні властивості: прозора, злегка гіркувата рідина, віджовтого до червонувато-коричневого кольору, зі специфічним запахом;

склад: 1 мл розчину містить 10 мг екстракту шавлії;допоміжні речовини: спирт етиловий 96%.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в стоматології. Код АТС А01А В11.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Сальвін виявляє помірну антимікробну дію відносногрампозитивної мікрофлори, має протизапальні, в’яжучі та деякікапілярозміцнювальні властивості. Препарат малотоксичний.

Показання для застосування. Сальвін призначають при хронічних запальнихзахворюваннях порожнини рота, катаральних виразково-некротичних гінгівітах,різних стоматитах, при виразках слизової оболонки ротової порожнини, припародонтозі, періодонтитах.

Спосіб застосування та дози. Сальвін застосовують місцево. Призначають увигляді 0,1 – 0,25% спиртоводних розчинів. Для приготування останніх 1%спиртовий розчин Сальвіну розводять ex tempore у 4-10 разів дистильованою водоюабо ізотонічним розчином натрію хлориду. Сальвін застосовують шляхом змазуванняураженої поверхні, зрошення, промивання, аплікацій, у тому числі введеннямтурунд у ясенні кишені (на 10 хв.).

Побічна дія. При підвищеній індивідуальній чутливості до Сальвінуможливе відчуття гіркості, сухості, печіння у роті, а також явища подразнення,які виявляються у легкій і скороминущій гіперемії.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до препарату.

Передозування. Не описане.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці, при кімнатній температурі. Термін зберігання – 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z