Загружается, подождите...

Екстракт шавлії з вітаміномс др. тайсс (Sage extract with vitaminc dr. theiss)


основні фізико-хімічні властивості: круглі таблетки світло-коричневого кольоруз характерним запахом;

склад: 1 таблетка для смоктання містить: екстракту з листя шавлії густого – 50мг, олії шавлії – 6 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) – 20 мг;допоміжні речовини: стабілізуюча добавка (аскорбінова кислота), лимоннакислота, сироп глюкози, сахароза, вода очищена.

Форма випуску. Таблетки длясмоктання.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюванняхгорла. Код АТС R02A A20.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Основні діючі компоненти-екстракт шавлії та олія шавлії – проявляютьвиражену протизапальну, дезінфікуючу, в’яжучу та відхаркувальну дії.Протизапальний ефект шавлії зумовлений зниженням проникності стінок судин ікапілярів, а також наявністю у рослини кровоспинних властивостей. Сукупністьцих властивостей потенціює загальний вплив на головні ланцюги запальногопроцесу, включаючи і можливість інгібування життєдіяльності патогенноїмікрофлори. Аскорбіновакислота бере участь у регулюванні окислювально-відновних процесів вуглеводногообміну, згортанні крові, регенерації тканин, утворенні стероїдних гормонів.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання для застосування. Інфекційно-запальні захворювання верхніхдихальних шляхів, що супроводжуються кашлем, у тому числі і бронхіт.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 4 років приймати по1 таблетці 3-4 рази на день, повільно розсмоктуючи в роті. Курс лікуваннязалежить від перебігу захворювання.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищеначутливість до компонентів препарату.Діти до 4-ох років.

Передозування. Повідомлень немає.

Особливості застосування. Препарат Екстракт шавлії з вітаміном С Др.Тайссможна приймати під час вагітності та годування груддю з урахуваннямспіввідношення ризик/користь. З обережністю застосовувати хворим на цукровийдіабет.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Про взаємодію з іншими лікарськими засобамидо цього часу не повідомлялось.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250С умісцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки. Не слідзастосовувати препарат після зазначеної дати терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z