Загружается, подождите...

Сп е м а н (S p e m a n)


основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки сірувато-коричневогокольору із вкрапленнями рослинних порошків;

склад: 1 таблетка містить порошки:зозулинець чоловічий (Orchis Mascula) – 65 мг;астерканта довголиста (Astercantha longifolia) – 32мг;латук дикий (Lactuca scariola) – 16 мг;доліхос пекучий (Mucuna pruriens) – 16 мг;суварнаванг (золота мозаїка) (Suvarnavang) – 16 мг;екстракти:аргірея гілляста (Argyreia speciosa) – 32 мг;якірці сланкі (Tribulus terrestris) – 32 мг;лептаденія сітчаста (Leptadenia reticulata) – 32 мг;пармелія перлинова (Parmelia perlata) – 16 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,магнію стеарат, натрію карбоксиметилцелюлоза, аеросил, кросповідон.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовують в урології. Код АТС G04BX50**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Спеман – це комбінованийрослинний препарат. Дія Спеману обумовлена властивостями компонентів, яківходять до його складу.Зозулинець чоловічий діє як афродизіак івикористовується при статевих розладах, які характеризуються статевоюслабкістю.Астерканта довголиста – це гіркота, діуретик,афродизіак.Латук дикий – це слабкий заспокійливий, діуретичний,відхаркувальний засіб.Доліхос пекучий – ефективний засіб для профілактикиолігоспермії, діє як тонізуючий засіб та попереджує стерильність у чоловіків тажінок.Золота мозаїка діє як омолоджувальний та тонізуючийзасіб, покращує апетит, пам’ять. Застосовується у комплексному лікуваннісперматореї та статевої слабкості.Аргірея гілляста використовується як афродизіак,діуретик, засіб для лікування гонореї та розладів нервової системи. Діє яктонізуючий засіб, анаболічний та андрогенний засіб.Якірці сланкі – загальний тонізуючий засіб, підвищуєімунітет організму до інфекційних захворювань.Лептаденія сітчаста має стимулюючу, тонізуючу тапротизапальну дії.Пармелія перлинова – гіркота, легкий заспокійливийзасіб. Використовується для лікування аменореї.Спеман сприяє сперматогенезу шляхом покращанняфункціонування тестикулярних везикул, а також покращання функції придаткаяєчка. Препарат збільшує кількість сперматозоїдів, а також покращує якістьостанніх шляхом збільшення кількості базофільних клітин, що продукуютьлютеїнізуючі-фолікулостимулюючі гормони. Спеман має антисептичні, протизапальні,протиспазматичні та сечогінні властивості, що особливо важливо при лікуваннігіпертрофії передміхурової залози.Дія Спеману проявляється в стимуляціїсперматогенезу, збільшенні кількості сперматозоїдів, покращанні їхморфологічної структури, підвищенні рухливості сперматозоїдів та в’язкостісперми. Препарат ліквідує застійні явища в гіпертрофованій передміхуровійзалозі, зменшує її розміри, допомагає повному випорожненню сечового міхура,таким чином, зменшуючи кількість сечовипускань у хворих, особливо в нічний час.Фармакокінетика. Дія препарату є сукупною дією йогокомпонентів, тому проведення кінетичних досліджень неможливе; сукупністькомпонентів не може бути відслідкована за допомогою маркерів або біодосліджень.З цієї ж причини не можна визначити й метаболіти препарату.

Показання для застосування. Гіпертрофія передміхурової залози.Безпліддя у чоловіків внаслідок олігоспермії та низької рухливостісперматозоїдів.

Спосіб застосування та дози. При гіпертрофії передміхурової залози спочаткупризначають по 2 таблетки 2 – 3 рази на добу, потім дозу зменшують допідтримуючої (1 таблетка 2 рази на добу) або за призначенням лікаря. Тривалістькурсу лікування визначає лікар залежно від клінічної ситуації.При безплідді, що пов’язане з олігоспермією, призначаютьпо 2 таблетки 2 – 3 рази на добу протягом 4 – 6 місяців.

Побічна дія. Не спостерігалась.

Протипоказання. Підвищена чутливість до окремих компонентівпрепарату.

Передозування. Не спостерігалось.

Особливості застосування. Спеман не містить у своєму складі наркотичнихречовин, алкоголю та не впливає на здатність керувати автомобільним транспортомта працювати з точними механізмами.

Взаємодія з лікарськими засобами. Лікарська взаємодія з іншими препаратамине виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від +10 °С до +30°С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термінпридатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z