Загружается, подождите...

Ринза хотсип з вітаміном с (Rinza hotsip with vitaminc)


основні фізико-хімічні властивості:порошок зі смаком апельсина від світло-оранжевого дооранжевого кольору, що містить білі та оранжеві частинки ;порошок зі смаком лимона від світло-жовтого до жовтогокольору, що містить білі та жовті частинки;порошок зі смаком чорної смородини від рожевого до рожево-червоногокольору, що містить білі та червоні частинки;

склад: 1 пакет порошку містить парацетамолу 750 мг, феніраміну малеату 20 мг,фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кофеїну 30 мг, кислоти аскорбінової200 мг;допоміжні речовини: порошок зі смаком апельсина: кислота лимонна безводна, натрію сахарин,натрію цитрат, сахароза, барвник сансет жовтий, смакова добавка апельсина;порошок зі смаком лимона: кислота лимонна безводна, натрію сахарин, натріюцитрат, сахароза, смакова добавка лимона, барвник хінолін жовтий;порошок зі смаком чорної смородини: кислота лимонна безводна, натрію сахарин,натрію цитрат, сахароза, барвник кармоїзин, смакова добавка тутті-фрутті;смакова добавка полуниці; смакова добавка чорної смородини.

Форма випуску. Порошок для приготування розчину для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінаціїбез психолептиков. Код АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ринза® Хотсип з вітаміном С – цекомбінація ефективних і безпечних лікарських засобів, що діють на основні ланкив патогенезі застудних захворювань. Парацетамол має жарознижувальну ізнеболювальну дію; кислота аскорбінова – компенсує потреби організму у вітамініС, що зростають при застудних захворюваннях; феніраміну малеат – блокатор Н1-гістаміновихрецепторів забезпечує десенсибілізуючу дію, що проявляється зменшеннямзапальної реакції слизових оболонок верхніх дихальних шляхів (поліпшуєтьсяносове дихання, зменшується нежить, минають чхання та сльозотеча); фенілефрин гідрохлорид зумовлює зменшення набрякута гіперемії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синусів; кофеїн є стимулятором, щобезпосередньо стимулює серцеву діяльність і підвищує силу скорочення міокарда.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. Симптоматичне лікуваннязастудних захворювань та грипу, які супроводжуються пропасницею, головнимболем, нежитю, чханням та сльозотечею.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначається для пероральногоприймання.Дорослі та діти старше 12 років. По одному пакетику до 3 разів на день. Вміст пакетикурозчиняють у склянці теплої води. Хворим з симптомами застудного захворювання кращеприймати теплий розчин. Перший прийом краще здійснювати ввечері, проте препаратслід приймати якомога швидше після появи перших симптомів захворювання. Розчинприймають зразу після приготування. Інтервал між прийомами повинен бути неменше 4 год.Для пацієнтівз порушеннямифункції нирок при кліренсі креатиніну <10 мл/хв інтервал між прийомамиповинен бути не менше 8 год.Приймати не довше 5 днів. Розчин приймати незалежновід прийому їжі, але не натще.

Побічна дія. У більшості випадків препаратпереноситься добре.Можливі: сухість у роті, порушення акомодації зору, затримка сечі, підвищеназбудливість (особливо в людей літнього віку). В окремих випадках: нудота, блювання, біль у животі, тремор, безсоння,головний біль, судоми.Рідко: алергійні реакції (висипання, кропив’янка).Дуже рідко: слабкість, анорексія, блювання, лейкопенія, тромбоцитопенія, нирковаколіка, порушення серцевого ритму, колапс.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату.Виражені порушення функції печінки або нирок,гіпертиреоз, діабет, захворювання серця, артеріальна гіпертензія; діти до 12років.

Передозування. При перередозуванні токсична дія препарату можебути обумовлена парацетамолом, який входить до його складу. Відомо, що прийомпарацетамолу в дозі більше 4 г на добу (для дорослих) може токсично впливати напечінку. Симптоми інтоксикації (нудота, блювання, анорексія, біль у животі,посилення пітливості) звичайно з’являються в перші 24 год, потім можутьрозвинутися явища гепатонекрозу. Лікування: симптоматичне.

Особливості застосування. Алкоголь підсилює седативну дію препарату.Препарат може спричиняти сонливість, що робитьнебезпечним керування транспортними засобами та роботу з механізмами.Вагітність і лактація.Даних відноснонегативного впливу препарату на вагітності та лактацію немає, однакзастосування препарату можливо лише тоді, коли очікувана користь для матеріперевищує потенційний ризик для плода або дитини.При призначенні препарату пацієнтам, які страждаютьна цукровий діабет, або особам, що знаходяться на дієті, яка виключає цукор,необхідно пам’ятати, що 1 пакетик препарату містить до 3 г сахарози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поєднання зі снодійними, аналгетиками й інгібіторамимоноаміноксидази може підсилювати пригнічуючу дію на центральну нервовусистему.Одночаснийприйом з ангигістамінними препаратами, антидепресантами, протипаркінсонічнимипрепаратами, холінолітичними спазмолітиками може давати атропіноподібний ефект,що проявляється сухістю в роті, порушенням акомодації, затримкою сечі, запором.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місціпри температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z