Загружается, подождите...

Піфламін (Riflaminum)


основнi фiзико-хiмiчні властивостi: таблетки, вкриті оболонкою, жовтогокольору, з двоопуклою поверхнею. На поперечному розрізі видні два шари;

склад: 1 таблетка містить піфламіну125 мг;допоміжні речовини: цукор молочний, целюлоза мікрокристалічна, магніюстеарат, тальк, метилцелюлоза, титану двоокис, тропеолін 0.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при захворюванняхпечінки та жовчовивідних шляхів. Код АТС А05А Х10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Гепатопротекторна дія піфламіну пов’язана зантиоксидантними, мембраностабілізуючими, протизапальними, метаболічнимивластивостями біологічно активних речовин (поліфенолів, амінокислот) травигороху посівного, а також з їх нормалізуючим впливом на процеси жовчоутвореннята жовчовиділення.Фармакокінетика. Не проводились дослідження.

Показання для застосування. Піфламін призначений для патогенетичного лікуванняхронічних уражень печінки – гепатозів, гепатитів вірусного та токсичногопоходження.

Спосіб застосування та дози. При I стадії активності хронічного ураженняпечінки добова доза – 2 таблетки 3 рази на добу. Тривалість прийому 21 - 30днів. При середньому ступені активності захворювання курс лікуваннярекомендується продовжити до 45 днів. У дітей віком від 3 до 7 роківпризначають 1/3 таблетки 3 рази на добу; від 7 до 14 років – 2/3 таблетки 3рази на добу; старше 14 років – 1 таблетка 3 рази на добу. Вагітним та жінкам, щогодуюють груддю добову дозу зменшують у 2 рази. Препарат застосовують за 30 хвдо їжі, не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води.

Побічна дія. Для терапевтичної дози не встановлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату. З обережністю застосовувати у хворих на гіпоацидні станишлунково-кишкового тракту. Дитячий вік до 3-х років.

Передозування. При застосуванні великих доз препарату потрібенконтроль за станом печінки (прооксидантна дія поліфенольних сполук). Припередозуванні препарату можливі біль у правому підребер’ї, відсутність абозниження апетиту, нудота, блювання, металевий смак або гіркота у роті,диспепсія, загальна слабкість, свербіж, підвищення температури.

Особливості застосування. Незважаючи на відсутність даних про несприятливийвплив піфламіну на організм жінки в період вагітності та годування груддю, наорганізм плода та немовлят препарат призначають лише за показаннями та підконтролем лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Піфламін як поліфенольний препарат можеутворювати комплекс з солями важких металів, втрачаючи при цьому своюфармакологічну активність. Препарат не можна призначати разом з альмагелем,препаратами вісмуту та лікарськими засобами, які містять важкі метали.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z