Загружается, подождите...

Рибомуніл (Ribomunyl)


основні фізико-хімічні властивості: круглі, без запаху, білого абобіло-кремового кольору таблетки;

склад: 1 таблетка містить: бактеріальних рибосом, титрованих до 70% РНК – 0,25мг, у співвідношенні 35 часток рибосом Klebsiella pneumoniae, по 30 частокрибосом Diplococcus pneumoniae і Streptococcus pyogenes, 5 часток рибосомHaemophilu influenzae; протеоглікани мембранної частини: Klebsiella pneumoniae– 0,375 мг.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Бактеріальні вакцини. АТС J07A X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Рибомуніл

- препарат для лікування і попередженнячасто рецидивуючих інфекцій вуха (отити), горла (фарингіти, ларингіти, ангіни),носа (риніти, синусити) та органів дихання (бронхіти, трахеобронхіти,інфекційно-алергічна астма). Особливо показаний дітям, які часто й довгохворіють, ослабленим людям похилого віку та особам, які страждають на хронічнізапальні захворювання ЛОР-органів і дихальних шляхів. Рибосомальна фракція препарату стимулює функцію Т- і В-лімфоцитів,забезпечує вакцинуючий ефект шляхом утворення специфічних сироваткових і секреторнихантитіл до 4 видів найрозповсюдженіших інфекційних бактеріальних збудників.Протеоглікани мембрани Klebsiella pneumoniae, що входять до складупрепарату, стимулюють неспецифічні фактори захисту: активують макрофаги іполіморфноядерні клітини (фагоцитоз, хемотаксис, адгезія), збільшують синтезa-інтерферону, інтерлейкі-нів – 1, 6 і 8, забезпечують поліклональну стимуляціюТ- і В-лімфоцитів, активують клітини-кілери.Застосування Рибомунілу як препарату базисної імунотерапії дозволяєефективно вплинути на імунний статус пацієнтів з рецидивуючими інфекціямидихальних шляхів: при цьому знижується частота, тяжкість і тривалість епізодівінфекції, а також необхідність у призначенні інтенсивної антибіотикотерапії.

Показання для застосування. Лікування та профілактика рецидивуючихінфекційно-запальних захворювань органів дихання і ЛОР-органів – отиту,синуситу, риніту, фарингіту, ларингіту, тонзиліту, трахеїту, бронхіту,пневмонії, інфекційно-алергічної бронхіальної астми.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям застосовують за такоюсхемою.

1-й місяць Наступні 2 – 5 місяців

1

2

3

4

5

6

7

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

29

30

31 Разова доза – 3 таблетки вранці натщесерце 1 раз на добу.Перший місяць: перші 4 дні тижня протягом 3 тижнів. Наступні 2 – 5місяців: перші 4 дні кожного місяця.Таблетки можна ковтати, смоктати, розгризати або подрібнювати длязмішування з їжею.

Побічна дія. Іноді – минуща гіперсалівація (збільшення секреціїслини) на початку лікування.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Передозування. Досі про випадки передозування препарату Рибомунілне повідомлялося.

Особливості застосування. Рибомуніл з обережністю призначають хворим заутоімунними захворюваннями, вузликовим періартеріїтом, ВІЛ-інфікованимпацієнтам.Вагітність і період лактації. Препарат можна призначати при вагітностіта у період лактації (вигодовування груддю).

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці,при кімнатній температурі. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z