Загружается, подождите...

Ритмокор (Rhythmocor)


основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули циліндричної формиз напівсферичними кінцями біло-зеленого кольору (з написом “ФарКоС” або безнапису). Вміст капсул - порошок білого чи майже білого кольору без запаху.

Склад лікарського засобу: 1 капсула містить субстанцію РИТМОКОР® вперерахуванні на 100 % речовину - 0,36 г: магнію глюконату – 0,3 г, каліюглюконату – 0,06 г; допоміжні речовини:аеросил.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Мінеральні добавки. Препарати магнію. Код АТС А 12СС.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаіка. РИТМОКОР

® є комбінованим препаратом, якийпроявляє метаболічну, антиоксидантну, мембраностабілізуючу та антиаритмічнудію. Метаболічна активність РИТМОКОРУ

® обумовлена активацієюокисно–відновних ферментів клітин, підвищенням рівня аденозинтрифосфорноїкислоти (АТФ) та креатинфосфату. Вказані ефекти препарату сприяють оптимізаціїфункціонування іонних насосів клітин. Одним із механізмів впливу РИТМОКОРУ

®на клітини в умовах ішемії та гіпоксії є пригнічення інтенсивності процесіввільно–радикального окислення білків та перекисного окислення ліпідів.Застосування препарату при станах, пов’язаних з активацію вільно–радикальнихреакцій, супроводжується зменшенням проникності клітинних мембран. Завдякивказаним ефектам та вмісту іонів магнію та калію препарат проявляєантиаритмічну дію та потенціює клінічну ефективність антиаритмічних засобів.Фармакокінетика. Складові препарату швидко адсорбуються ізшлунково–кишкового тракту. Максимальна концентрація в крові визначається через1–1,5 години. Неметаболізовані продукти у вільному стані виводяться нирками.

Показання до застосування. Застосування РИТМОКОРУ

® показане вкомплексному лікуванні:ішемічної хвороби серця; нейроциркуляторної дистонії;порушеннях серцевого ритму (передсердної та шлуночковоїекстрасистолічної аритмії), в особливості на фоні дефіциту іонів магнію такалію;запальних захворювань серцевого м’яза (міокардитів); міокардіопатій;порушень електролітного обміну з метою корекції рівня іонів магнію такалію;захворювань печінки незалежно від етіології, для підвищення активностігепатоцитів до різноманітних патологічних впливів (вірусних, запальних,інтоксикаційних);синдрому хронічної втоми.

Спосіб застосування та дози. В кожному випадку тривалість та дозизастосування препарату встановлюються лікарем.Капсули приймають всередину, запиваючи їх невеликою кількістю води, по1–2 капсули за 10–15 хв. до їжі, 3–4 рази на добу. В більш важких випадкахможливий прийом 3 капсул 3 рази на добу. При досягненні терапевтичного ефекту(зазвичай через 5–7 діб) дозу препарату зменшують до прийому 1 капсули 3 разина добу. Тривалість курсу лікування визначається індивідуально.При необхідності швидкого досягнення ефектулікування починають із застосування ін’єкційної форми препарату. Як антиаритмічний засіб РИТМОКОР

® застосовують по 1–2капсули 3–4 рази на добу при передсердній та шлуночковій екстрасистолічнійаритмії, порушеннях ритму серця, спричинених гіпокаліємією та гіпомагніємією,для профілактики пароксизмальної форми фібриляції передсердь незалежно відчастоти серцевих скорочень. Застосування препарату одночасно з серцевимиглікозидами зменшує ризик появи їх аритмогенних ефектів.При синдромі хронічної втоми препарат приймають по 1 капсулі 3 рази надобу протягом 3–6 місяців.Діти віком від 3 до 6 років препарат приймають по 1 капсулі 2 рази надобу, діти 6–12 років – по 1 капсулі 3 рази на добу, діти старші 12 роківпрепарат приймають, як дорослі. В окремих випадках доза препарату встановлюється лікарем індивідуально.

Побічна дія. Препарат добре переноситься, побічні ефекти розвиваютьсядуже рідко. В окремих випадках в осіб з підвищеною індивідуальною чутливістю допрепарату при його застосуванні можливо запаморочення, пов’язане з ефектомпершої дози, і диспептичні явища. У цьому випадку дозу препарату знижують абовідміняють. Після відміни препарату всі побічні ефекти швидко зникають.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату.Атріовентрикулярна блокада Ш ступеню, коматозні стани нез’ясованої етіології,декомпенсовані форми цукрового діабету, гостра та хронічна ниркованедостатність II–IV ступеню. Застосування РИТМОКОРУ

®протипоказане при гіперкаліємії і гіпермагніємії. Препарат не призначують дітямдо 3 років.

Передозування. При застосуванні препарату всередину випадківпередозування не відзначалось. Можливе посилення проявів підвищеної чутливостідо препарату, розвиток гіперкаліємії та гіпермагніємії. Терапія симптоматична.

Особливості застосування. При застосуванні РИТМОКОРУ

® ухворих на цукровий діабет необхідно врахувати можливість визначення хибнопідвищеного рівня глюкози при використанні ортотолуідинового методу черезнаявність у препараті глюконової кислоти. В процесі лікування РИТМОКОРОМ

®необхідно проводити контроль рівня калію та магнію в сироватці крові.1 капсула препарату містить 0,03 хлібних одиниць.Досвіду застосування препарату у вагітних та під час годування груддюнемає.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами. При одночасному застосуванні РИТМОКОРУ

®з антиаритмічними та гіпотензивними засобами спостерігається взаємне підсиленняактивності препаратів. При одночасному застосуванні з калійзберігаючимидіуретиками та інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту необхідноконтролювати рівень калію та магнію в сироватці крові. При одночасномузастосуванні з серцевими глікозидами зменшується ризик розвитку їх токсичноїдії на серце.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла інедоступному для дітей місці при температурі від +15 до +25 оС.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z