Загружается, подождите...

Рекофаст плюс (Recofast plus)

основні фізико-хімічні властивості: таблеткисвітло-жовтого кольору, округлої форми;склад: 1 таблетка містить:парацетамолу – 500 мг, псевдоефедрину – 60 мг, трипролідину – 2,5 мг;допоміжні речовини:крохмаль маїсовий,хінолін, параамінобензойної кислоти натрій метиловий, параамінобензойноїкислоти натрию пропіл, магнию стеарат, гліколієвої кислоти натрию крохмаліт ефір.Форма випуску. Таблетки.Фармакологічна група. Жарознижувальніта знеболювальні засоби.АТС: N01B E51.

Фармакологічнівластивості. РекофастПлюс – антигістамінний препарат, блокатор Н1-рецепторів, який знижуєвплив гістаміну на стінки капілярів, чим допомагає зменшити виділення іринорею. Трипролідин протидіє різним проявам алергії, сезонної гарячки,свербежу, алергійного кон’юнктивіту.Трипролідинтакож має антихолінергічну дію, що забезпечує підсушування слизової оболонкиноса.Трипролідинможе проникати крізь гематоенцефалічний бар'єр і викликати седативний ефект.Псевдоефедрин– симпатоміметик. Він стимулює a1-рецептори кровоносних судин,особливо носа і тим самим зменшує набряк слизової оболонки носових проходів,одночасно зменшуючи секрецію. Зняття набряку за допомогою Рекофастувідбувається головним чином завдяки Псевдоефедрину, який є важливимкомпонентом, що забезпечує симптоматичне лікування.Парацетамолмає сильну жарознижувальну, болезаспокійливу і слабку протизапальну дію.Остаточний механізм його дії поки не відомий, але передбачається, що він діє нацентр терморегуляції, розташований у гіпоталамусі і таким чином викликаєзниження температури.

Фармакокінетика.Трипролідині псевдоефедрин добре всмоктуються при прийомі всередину. Рекофаст плюс починаєдіяти в період від 15 до 60 хвилин.Трипролідин,псевдоефедрин і парацетамол метаболізуються в печінці і виводяться нирками, 55– 75 % у незміненому вигляді.Показання для застосування. Таблетки РекофастПлюс забезпечують ефективне полегшення при наявності симптомів нежитю чизакладеності носа, зуду у носових ходах і горлі, простудних захворюванняхгорла, сльозотечі, при загальному нездужанні і болю у всьому тілі. Головнийбіль і підвищення температури, які можуть бути викликані загальною застудою,синуситом чи грипом.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим – по 1 таблетці 3 – 4разів на день.

Дітям – після 12 років – по 1таблетці 3 – 4 рази на день.Курс лікування – 7 днів.

Побічна дія. Зазвичай Рекофаст плюс,добре переноситься. Основними побічними ефектами є сонливість, сухість у роті,але це тимчасові явища зворотного характеру. Можливі алергічні реакції. Інодіможе відзначатися часте серцебиття і безсоння через наявність псевдоефедрину ускладі Рекофаст Плюс. При тривалому застосуванні може спостерігатисьгепатотоксична дія.

Протипоказання. Діти віком до 12 років, вагітні жінки, жінки вперіод лактації.Неконтрольована гіпертонія, важка форма ішемічноїхвороби серця, пацієнти, які приймають інгібітори МАО, та протягом 14 днівпісля припинення терапії інгібіторами МАО.Гіперчутливість до кожного з інгредієнтів препарату.Суттєві порушення функції печінки та/або нирок.Значні порушення функцій печінки або нирок.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. РекофастПлюс не слід призначати одночасно з інгібіторами МАО. Алкоголь таантидепресанти можуть виявляти синергічний ефект. Симпатоміметики можутьзменшити антигіпертензивний ефект резерпіну, метилдопи й алкалоїдів вератрума.Бета-адреноблокатори можуть підсилюватиефект симпатоміметиків, щовходять до складу препарату.Не рекомендується застосовувати разом з іншимипрепаратами, які містять парацетамол.

Передозування. При передозуванні можливагепатотоксичність. Лікування повними дозами препарату протягом тривалого часуможе призвести до порушень функції нирок. При пероральному застосуванніпсевдоефедрину гідрохлоріду у таблетках або у розчині через 30 хвилин можуть з’являютьсявиділення з носа і продовжуватись протягом 4 – 6 годин. Псевдоефедрин можепотрапляти у грудне молоко. При передозуванні доцільне промивання шлунка,призначення ентеросорбентів та симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Перші ознаки поліпшеннястану з’являються через 15 хвилин після прийому препарату. Трипролідин єантигістамінним засобом короткої дії і, як і інші антигістамінні препарати,може викликати сонливість. Пацієнти, що лікуються амбулаторно, керуютьтранспортними засобами або ті, хто обслуговує механічне обладнання, повиннібути попереджені про зниження уваги під час лікування препаратом. Слідзауважити, що даний препарат забезпечує симптоматичне лікування, але у разінеобхідності рекомендується підібрати відповідну комбінацію зантибактеріальними препаратами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому танедоступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z