Загружается, подождите...

Піральвекс (Pyralvex)


основні фізико-хімічні властивості: розчин коричнево-червоногокольору;

склад: 10 мл розчину містять: сухогоочищеного содового екстракту ревеню – 0,5 г; кислоти саліцилової – 0,1 г;допоміжні речовини: спирт етиловий.

Форма випуску. Розчин для ротовоїпорожнини та ясен.

Фармакотерапевтична група. Протимікробний таантисептичний засіб для місцевого застосування в стоматології. Код АТС А01АВ11.

Фармакологічні властивості. Препарат має протизапальну,антибактеріальну та протибольову дію завдяки очищеному содовому екстрактуревеню та кислоті саліциловій. Піральвекс ефективний проти багатьох патогеннихбактерій, зокрема стафілококів, стрептококів, а також Candida albicans. Активніречовини фіксуються на слизовій оболонці ротової порожнини, звідки вонипоступово вивільняються.Фармакокінетика. Активні речовини фіксуються на слизовій оболонціротової порожнини, звідки вони поступово вивільняються.

Показання для застосування. Місцеве лікуваннястоматитів, гінгівітів, виразок у ротовій порожнині (афти), альвеолітів(запалення стінок альвеоли зуба).

Спосіб застосування та дози. Місцеве застосування. Нековтати!Змащувати слизову за допомогою пензлика, що додаєтьсядо флакона, або ватного тампона. Робити 2 – 4 аплікації на день. Бажанозастосовувати перед сном.Не полоскати ротпісля аплікації! Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання.

Побічні ефекти. Можливе забарвлення зубіву жовтий колір, яке швидко зникає.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів. Не застосовувати дітям до 6 років.

Особливості застосування.Не рекомендується тривале застосування, оскількиможе змінитися природна мікробна рівновага порожнини рота та горла. Можливезастосування при вагітності та лактації тільки за призначенням та під наглядомлікаря, у випадках коли користь для матері перевищує ризик для плода.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Не застосовувати разом з препаратами, що містятьантисептики.

Умови та термін зберігання.

Зберігати у недоступному для дітеймісці.Зберігати у темному місці, при температурі не вище25оС.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z