Загружается, подождите...

Простатон (Prostaton)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, розчинні у воді,білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Клєматису 50СН20 мг, Аргентуму нітрикуму 30СН 20 мг, Туї 30СН 20 мг, Селену 50СН 20 мг,Парейри брави 30СН 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фармакологічнівластивості обумовлені поєднанням мінеральних та рослинних компонентів, щовходять до складу препарату. Виявляє протизапальну, діуретичну дію, регулюєтонус та перистальтику нижніх відділів сечового тракту, зменшує проникністьсудин.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Запальні захворюванняпередміхурової залози; простатит; дизуричні розлади у чоловіків (у тому числіпри аденомі простати, циститі, простатиті).

Спосіб застосування та дози. Чоловікам призначають по 5гранул під язик 1 раз на добу курсами по 3 місяці з перервою у 7 днів. Гранулиприймати під язик, до повного розсмоктування, за 15 - 20 хв до або через годинупісля їди.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. При аденомі простати можепризначатися як допоміжний засіб до основної терапії гомеопатичним препаратом“Аденома—гран”.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повиненстановити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності — 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z