Загружается, подождите...

Простатилен (Prostatilen)


основні фізико-хімічні властивості: супозиторії сигароподібноїформи кремового або кремового з сіруватим відтінком кольору, зі специфічнимзапахом. Допускається мармурність.

склад: 1 супозиторій містить простатилену(комплекс водорозчинних пептидів, екстрагованих з тканини простати бичків,достиглих полової зрілості, та гліцину у співвідношенні 1:2) - 0,03 г;допоміжні речовини: диметилсульфоксид,поліетиленоксид 1500.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при доброякіснійгіпертрофії передміхурової залози. Код ATC J04CX10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Простатилен виявляєорганотропну дію на передміхурову залозу (простатопротекторний ефект). Препаратзменшує набряк і лейкоцитарну інфільтрацію передміхурової залози,поліпшує процеси мікроциркуляції і тромбоцитарно-судинного гемостазу, позитивновпливає на функціональну активність сперматозоїдів.Простатилен стимулює активність гуморальноїланки імунітету та деяких факторів резистентності організму. Препараткорегує антитілопродукцію та стимулює антимікробну активністьнейтрофілів, має протизапальну дію.Простатилен впливає також на тонус м'язівсечового міхура, включаючи тонус детрузора.

Показання до застосування. профілактика та лікування хронічногопростатиту, доброякісної гіперплазії передміхурової залози,тромбофлебіту, ускладнень після операцій на передміхуровій залозі, віковихпорушень ії функції. Препарат застосовують при сексуальних розладах, чоловічійбезплідності, розладах акту сечовипускання, геморої.

Спосіб застосування та дози. супозиторій вводять глибоко у задній прохід.Застосовують по 1 супозиторію 1–2 рази на день (уранці та ввечері)протягом 5–10 днів. Тривалість курсу визначається характером та тяжкістюзахворювання, досягнутим терапевтичним ефектом, характером терапії(монотерапія або комплексне лікування).

Побічна дія. Алергічні реакції.

Протипоказання. індивідуальна підвищена чутливість до складовихпрепарату.

Передозування. На сьогодні про випадкипередозування препарату Простатилен не повідомлялося.

Взаємодія з лікарськими засобами. Лікарської взаємодії з препаратомПростатилен не спостерігалося.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z