Загружается, подождите...

Простатилен-біофарма (Prostatilen - biopharma)


міжнародна назва: рrostatilen;

основні фізико-хімічні властивості: аморфний порошок або пориста маса білогоабо білого з жовтим відтінком кольору з характерним запахом;

склад: ліофілізований з водного розчину екстракт передміхурової залозибиків, отриманий шляхом екстракції; допоміжні речовини: гліцин.

Форма випуску. Порошок ліофілізований для приготування розчинудля ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при доброякіснійгіпертрофії передміхурової залози. Код АТС G04C X10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Простатилен має специфічну органотропну дію напередміхурову залозу. При захворюванні останньої як засіб патогенетичноїтерапії препарат нормалізує процеси мікроциркуляції і тромбоцитарно-судинногогемостазу, зменшує або усуває набряк тканини, лейкоцитарну інфільтрацію (у томучислі знижує вміст лейкоцитів у секреті залози), виявляє опосередкованийбактеріостатичний вплив на мікрофлору секрету, знижує титр виявленого збудникааж до абсолютної стерильності або пригнічує життєздатність мікроорганізмів.Простатилен нормалізує сперматогенез (збільшує кількість та рухливістьсперматозоїдів), виявляє модулюючий вплив на стан Т- і В-лімфоцитів, регулюєтонус м’язів сечового міхура, включаючи тонус детрузора, підвищує неспецифічнурезистентність організму.Фармакокінетика. Як пептидний препарат, простатилен розщеплюєтьсяклітинними протеазами до амінокислот. Простатилен та його метаболітиекскретують із сечею. Кумулятивної дії препарат не має.

Показання для застосування. Лікування хронічного простатиту, аденомипередміхурової залози та вікових порушеннях її функцій, ускладненнь післяоперацій на передміхуровій залозі; при інтероцептивній копулятивній дисфункції,екскреторно-токсичному безплідді, розладах акту сечовиведення, оперативнихвтручаннях на органах малого тазу.

Спосібзастосування та дози.Простатилен вводять внутрішньом’язово. Вміст ампули розчиняють в 1 – 2 мл водидля ін’єкцій або ізотонічного розчину натрію хлориду, або 0,5 % розчину новокаїну.Препарат вводять щоденно 1 – 2 ампули одноразово, курс лікування становить 5 –10 днів. При необхідності проводять повторний курс (через 1 - 6 місяців).

Побічна дія. Можливі реакції алергічного типу.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентівпрепарату та білків великої рогатої худоби. Передозування. Невивчалось. Особливості застосування. Прилікуванні препаратом рекомендується проводити аналіз клінічних показниківактивності передміхурової залози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не вивчалась. Умови та термін зберігання.Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці притемпературі не вище 20оС. Термінпридатності – 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z