Загружается, подождите...

Простапол (Prostapol)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина бурого кольору зіспецифічним запахом. При зберіганні допускається утворення незначного осаду;

склад: 100 г препарату містять: водно-спиртового екстракту, одержаного ізсуміші лікарських рослин. Активні речовини: коренів кропиви дводомної – 3 г,трави звіробою продірявленого – 2 г, трави золотушника звичайного – 2 г, травипарила звичайного – 2 г, суцвіть арніки гірської – 1 г, кореневищ та кореніввалеріани лікарської – 10 г; допоміжні речовини: спирт етиловий 70%.

Форма випуску. Екстракт рідкий.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в урології. Препарати, щозастосовуються для лікування доброякісної гіпертрофії передміхурової залози. Код АТС G04С Х10**

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Простапол зменшує тонусгладкої мускулатури передміхурової залози, полегшує сечовипускання, підвищуєеластичність тканин передміхурової залози, уповільнюючи процес її гіпертрофії. Фармакокінетика. Не описана.

Показання для застосування. Як допоміжний засіб при початкових стадіяхгіпертрофії передміхурової залози, що супроводжуються утрудненнямсечовипускання, нічним нетриманням сечі, неспецифічними запальнимизахворюваннями сечовивідних шляхів.

Спосіб застосування та дози. Дорослі одну чайну ложку препарату розводятьу 50 мл води, приймають внутрішньо 2 рази на день. Тривалість курсу лікуваннязалежить від тяжкості та перебігу захворювання і встановлюється лікареміндивідуально.

Побічна дія. У деяких пацієнтів під час прийому препарату можутьвиникати алергічні реакції.

Протипоказання. Індивідуальна чутливість до будь-яких компонентівпрепарату.

Передозування. Не описане.

Особливості застосування. Препарат містить 70 об.% етанолу, тому його не слідпризначати особам, яким протипоказане вживання алкоголю (хворим на хронічнийалкоголізм, дітям та підліткам), а також водіям автотранспорту і в разікерування потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла, недоступному длядітей місці при температурі не вище 18 оС. Термін придатності – 2 роки з дати виготовлення препарату.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z