Загружается, подождите...

Простаплант форте (Prostaplant forte)


основні фізико-хімічні властивості: м’які овальні капсули зеленого кольору;

склад: 1 капсула містить 160 мг екстракту з плодів пальми сабаль (Serenoarepens) (10–14,3:1), екстрагент: етанол 90 %; 120 мг сухого екстракту коренякропиви (7,6–12,5:1), екстрагент: етанол 60 %;допоміжні речовини: желатин сукцинований, гліцерин, жир твердий,кремнію діоксид колоїдний, олія соєва гідрогенізована, барвники Е 131, Е 172.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при доброякіснійгіпертрофії передміхурової залози. Код АТС G04C X10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка Дія препарату визначається активними компонентами, щовходять до його складу. Обидва екстракти діють на ферменти, які відіграютьважливу роль в метаболізмі андрогенів у передміхуровій залозі. Екстракт пальмисабаль пригнічує ферменти 5α-редуктазу та ароматазу, екстракт кропиви -тільки ароматазу.5α-редуктаза каталізує перетворення тестостерону удигідротестостерон, ароматаза каталізує метаболізацію тестостерону у17β-естрадіол. Дигідротестостерон, так само як і естрогени, відіграютьважливу роль у патогенезі доброякісної гіперплазії простати. Поєднання обох екстрактів в Простапланті форте виявляє синергійну діюна ароматазу. Екстракти сабаль та кропиви у Простапланті форте додатково маютьпротиексудативні та протизастійні властивості. Простаплант форте зменшує скаргипри порушеннях сечовипускання, які виникають через звуження сечовивідногоканалу на ранній стадії доброякісного збільшення передміхурової залози(простати). Простаплант форте зменшує біль та печіння при сечовипусканні,посилює струмінь сечі, полегшує випорожнення сечового міхура та зменшуєімперативні позиви до сечовипускання.Фармакокінетика. Фармакокінетичні дослідження відсутні.

Показання для застосування. Розлади сечовипускання при доброякіснійгіперплазії передміхурової залози.

Спосіб застосування та дози. Приймати по 1 капсулі двічі на день, нерозжовуючи, з невеликою кількістю рідини. Період застосування необмежений ізалежить від перебігу захворювання.

Побічна дія. У поодиноких випадках можуть спостерігатися розладиз боку шлунково-кишкового тракту.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Про будь-які випадки передозування неповідомлялося.

Особливості застосування. При вживанні Простапланту форте відповідно допризначення не потрібні ніякі особливі запобіжні заходи. Препаратзастосовується як симптоматичний засіб, а не як засіб лікування гіперплазіїпередміхурової залози.

Взаємодія з лікарськими засобами. На сьогодні невідомо.

Умови та термін зберігання. Зберігати в місцях, недоступних для дітей, притемпературі не вище +30 0С. Термін придатності – 3 роки. Не слідзастосовувати препарат після зазначеної дати терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z