Загружается, подождите...

Простаплант (Prostaplant)

міжнародна назва: serenoarepens;

основні фізико-хімічнівластивості: овальні, зелені, м'які желатинові капсули;

склад: 1 капсуламістить 320 мг екстракту з плодів пальми сабаль ( Serenoa repens ) (10-14,3:1)320 мг, екстрагент - етанол 90%;допоміжні речовини: гліцерин, желатинусукцинат, заліза гідроксид ( Е172), заліза(11,111) оксид ( Е 172 ), патентований голубий V ( Е 131 ).

Формавипуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються придоброякісній гіпертрофії передміхурової залози, препарати Serenoa repens. КодАТС G04C Х02.

Фармакологічні властивості.Простаплантінгібує 5-a-редуктазу і ароматазу. 5-a- редуктаза - фермент, що каталізуєперетворення чоловічого статтевого гормону тестостерону на дигідротестостерон;арматаза сприяє перетворенню тестостерону у 17-b- естрадіол. У патогенезігіперплазії передміхурової залози основну роль відіграють дигідротестостерон іестрогени. Екстракт з плодів Serenoa repens інгібує стимульований дигідротестостерономі естрадіолом ріст тканин передміхурової залози. В експериментах на тваринахтакож показано, що екстракт з плодів пальми сабаль виявляє антиексудативні тапротинабрякові властивості.

Показання для застосування.Порушеннясечовипускання при доброякісній гіперплазії (аденомі) передміхурової залози Іта II стадій за Алькеном (Alken).

Спосіб застосування та

дози. Приймативнутрішньо, по 1 капсулі 1 раз на день, не розжовуючи, з невеликою кількістюрідини. Тривалість застосування необмежена.

Побічна дія. У рідкісних випадках можутьспостерігатися розлади з боку шлунково- кишкового тракту.

Протипоказання.Підвищена чутливість до екстрактупальми сабаль або до будь-якого з компонентів препарату.

Передозування. Про будь-які випадки передозуванняне відомо.

Особливості застосування. Цей препарат лише полегшуєнездужання, що спричинені збільшенням простати, але не усуває це збільшення.Тому рекомендується проконсультуватися у свого лікаря з метою здійснюватисистематичні контрольні обстеження, особливо за наявності крові в сечі або уразі гострої затримки сечі.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання.Зберігатипри кімнатній температурі, в місцях, недоступних для дітей. Термін зберігання -5 років. Не слід застосовувати препарат після зазначеної дати термінупридатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z