Загружается, подождите...

Простанорм (Prostanormum)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки двоопуклої форми, вкриті оболонкоюрожевато-червонуватого кольору, допускаються світлі вкраплення. На зломі відсвітло-коричневого кольору з сіруватим відтінком до коричневого кольору зсіруватим відтінком з темними та світлими вкрапленнями.

склад: 1 таблетка містить 0,2 г екстракту сухого суміші трави звіробою,трави золотарника канадського, кореня солодки, кореневищ з коренями ехінацеїпурпурової (1:1:1:1);допоміжні речовини: у складі ядра –цукор молочний, крохмалькартопляний, цукор, желатин, кальцію стеарат або кислота стеаринова, талькмедичний;у складі оболонки – полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний,цукор, аеросил, тальк медичний, титану діоксид, магнію карбонат основний, оліясоняшникова, віск бджолиний, тропеолін 0, кислотний червоний 2С.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в урології. Код АТС G04BX.

Фармакологічнівластивості. ПростаНорм®має простатотропну дію, обумовлену помірною андрогенною активністю,протизапальними, аналгезивними властивостями, а також здатністю покращуватимікроциркуляцію тканин передміхурової залози; нормалізує діурез. Препарат маєбактеріостатичну дію на грампозитивні бактерії роду Staphylococcus іStreptococcus (Enterococcus).

Показання для застосування. Хронічний неспецифічний простатит у дорослих(як протизапальний та нормалізуючий діурез засіб).

Спосібзастосування та дози. ПростаНорм®приймають внутрішньо по 1 - 2 таблетки 3 рази на день за 30 хв. до їди абочерез 40 хв. після їди. Курс лікування до 6 - 7 тижнів. Необхідність проведенняповторного курсу лікування залежить від ефективності лікування та перебігузахворювання.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,гострий гломерулонефрит.

Передозування. Випадки передозування не зареєстровані.

Особливостізастосування. Враховуючи, щодо препарату входить ехінацея, застосовувати слід з обережністю при супутніхзахворюваннях, для лікування яких не рекомендують імуностимулюючі засоби.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Явищ несумісності з лікарськими препаратамиінших груп не виявлено.Лікування препаратом ПростаНорм® може поєднуватись з біогеннимистимуляторами, вітамінами, антибактеріальними препаратами, масажемпередміхурової залози та різними фізіотерапевтичними процедурами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей, захищеному від світла, сухому місці при температурі не вище 20˚С.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z