Загружается, подождите...

Простамед (Prostamed)


основні фізико-хімічні

властивості: таблетки коричневого кольору зі смакомкакао, горіху;

склад: 1 таблетка містить: 200 мг борошна насіння гарбуза,100 мг гарбузового глобуліну, 2,6 мг сухого екстракту золотушника (5–8:1),екстрагент: етанол 60 об. %, 6,3 мг сухого екстракту листя осики (5–8:1), екстрагент:етанол 60 об. % ;допоміжні речовини: какао, лактоза, сахароза, кальцію гідрофосфат,кремній, тальк, желатин, гліцерин, натрію хлорид.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при доброякіснійгіпертрофіїпередміхурової залози.Код АТС G04CE50.

Фармакологічні властивості.У препараті ПРОСТАМЕД міститься глобулін, одержаний з насіння Cucurbitapepo (гарбуза звичайного). З 15 амінокислот, виділених з цього глобуліну таідентифікованих на даний час, особливе значення надається глутаміновій кислоті.За допомогою каталізу окислювального дезамінування, глутамінова кислота знижуєпідвищений рівень вільних амінокислот у гіпертрофованій тканині передміхуровоїзалози. В результаті зменшується кількість амінокислот, які можутьвикористовуватись для біосинтезу білків, і гальмується проліферація тканинипередміхурової залози. У насінні гарбуза міститься кукурбітин, фітостерини увільній і зв`язаній формі, токофероли, а також мінеральні речовини, насампередселен. Solidago (золотарник) підвищує фільтраційну здатність нирок і тимсамим протидіє утворенню залишкової сечі при аденомі передміхурової залози IIстадії. Підвищення тонусу мускулатури сечового міхура веде до поліпшеннясимптомів розладів сечовиділення (особливо дизурії) і до зменшення кількостізалишкової сечі. Solidago має протизапальну, спазмолітичну та сечогіннудії. В Populus tremula (осики) міститься багато фенольних глікозидів,особливо саліцин, популін і саліпопулін. Саліцин окислюється в організмі людиниі перетворюється на саліцилову кислоту, яка має велику дезінфекційну дію приуретриті та циститі. Фенольні глікозиди, які мають болезаспокійливу іпротизапальну дії, зменшують біль у передміхуровій залозі і гіперстезіюсечового міхура.

Показання для застосування. Розлади сечовиділення при доброякіснійгіперплазії (аденомі) передміхурової залози I–II стадій, а також у складікомплексного лікування гострого та хронічного простатиту.

Спосіб застосування та дози. Приймати по 2 - 4 таблетки 3 рази на день.Таблетки ковтати цілими або спочатку розжовувати, запиваючи невеликою кількістюрідини.

Побічна дія. В окремих випадках можливі алергічні реакції привідомій гіперчутливості до саліцилатів.

Протипоказання. Гіперчутливість до саліцилатів.

Передозування. Про випадки передозування і непереносимості нині неповідомлялося.

Особливості застосування. Даний препарат поліпшує симптоматику аденомипередміхурової залози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Нині невідома.

Умови і термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці, прикімнатній температурі (не нижче 15 0C).ПРОСТАМЕД не можна зберігати в холодильнику.Термін придатності: 3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності,вказаного на тубі і на картонній упаковці.Зауваження. Можлива зміна забарвлення таблеток набіло-сіре або поява нальоту на їх поверхні не говорить про зниження якостіпрепарату. При цьому йдеться про так зване „жирове посивіння”, яке лишепогіршує зовнішній вигляд таблеток, зумовлене наявністю в препараті ПРОСТАМЕДкакао і може бути усуненим за допомогою легкого нагрівання таблеток у тубі.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z