Загружается, подождите...

Просталад (Prostalad)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина золотисто-бурого кольору ізслабким запахом валеріани;

склад: 100 мл препарату містять: водно-спиртовий екстракт із лікарськихрослин (трави звіробою - 2,0 г; трави золотарника канадського – 2,5 г; травигрициків – 2,0 г; трави реп’яшка звичайного – 2,5 г; квіток арніки гірської –1,0 г; квіток нагідок – 3,0 г; кореневищ з коренями валеріани – 7,5 г;кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової – 2,0 г);допоміжні речовини: спирт етиловий 70 %.

Форма випуску. Настойка для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Препаратидля лікування доброякісноїгіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). КОД АТС G04СХ.

Фармакологічні властивості. Просталад сприяє нормалізації рівняпростат-специфічного антигену та естріолу в крові, знижує перекисне окисленняліпідів у передміхуровій залозі, зменшує розмір збільшеної передміхуровоїзалози, покращує діуру, зменшує клінічні прояви ДГПЗ та має помірнийзнеболюючий ефект. Фармакологічні властивості настойки зумовлені дієюкомпонентів, що входять до її складу.

Показання для застосування. Препарат призначають для профілактики талікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) в початковійстадії захворювання, при утрудненні сечовипускання та інфекціях сечовивіднихшляхів, послабленні статевої функції.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають дорослі внутрішньо по 1чайній ложці 2 рази на день, попередньо розвівши в 50 мл води. Тривалість курсулікування - до 3 місяців.

Побічна дія. В окремих випадках при підвищеній чутливості докомпонентів препарату можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,алкоголізм в анамнезі, вживання препаратів, що містять алкоголь, і власнеалкоголю, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, цироз печінки, прийомнейролептиків та транквілізаторів.

Передозування. З боку ЦНС – сонливість, пригніченість; з боку ШКТ –діарея; підвищення активності системи зсідання крові. Вищевказані симптомипроходять самостійно після відміни препарату впродовж доби.

Особливості застосування. Під час лікування препаратом потрібний регулярнийконтроль функції сечостатевої системи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат не слід застосовувати в комбінаціїз нейролептиками, транквілізаторами, снодійними та препаратами, які містятьалкоголь.

Умови зберігання та термін придатності. Термін придатності

- 2 роки.Зберігати в прохолодному, захищеному від світла місці, при температурі від 8°Сдо 15°С. У процесі зберігання можливе випадання осаду.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z