Загружается, подождите...

Простакур (Prostacure)


міжнародна назва: Serenoa repens;

основні фізико-хімічні властивості: капсула м’яка желатинова, має овальну формуіз оболонкою зеленого кольору, вміст капсули зелено-коричнева маслянистарідина;

склад: 1 капсула м’яка желатинова містить 320 мг екстрактуплодів пальми повзучої;допоміжні речовини: желатин сукцинований, гліцерин85%, титану діоксид (барвник Е 171), натрієва сіль мідних комплексів хлорофілів(барвник Е 141).

Форма випуску. Капсули м’які желатинові.Фармакотерапевтична група. Препарати, які застосовуються придоброякісній гіпертрофії передміхурової залози. Код АТС G 04С Х02.Фармакологічні властивості. Антиандрогенний засіб. Засіб має антидизуричні, антиексудативні,протизапальні та антиандрогенні властивості.Фармакодинаміка. Простакурзменшує набряк тканин передміхурової залози, полегшує утруднене сечовипускання.Пригнічує синтез дигідротестостерону (за рахунокблокади 5-α - редуктази типу І та ІІ) та його фіксації до цитозольнихрецепторів, що перешкоджає проникненню гормону в ядро та призводить до зниженнясинтезу білка. Зменшує утворення дигідротестостерону, фосфоліпази A2 тавивільнення арахідонової кислоти, зменшує синтез простагландинів, які регулюютьтонус та перистальтику нижніх відділів сечовивідних шляхів. Вазопротекторна тапротизапальна дії обумовлені гальмуванням циклооксигенази та 5-ліпооксигенази,що зменшує капілярну проникність судин та судинний застій. Таким чином,препарат знімає набряк та запалення передміхурової залози, усуваючи компресіюна шийку сечового міхура та уретру, поліпшує уродинаміку у сечовивідних шляхах.Антиандрогенна та вазопротекторна дії сприяють зменшенню симптомів доброякісноїгіпертрофії передміхурової залози (дизурія, полакіурія, ніктурія, зниженняоб’єму та сили сечовипускання, неповне випорожнення сечового міхура, боліснівідчуття та відчуття напруги в промежині на І та ІІ стадіях захворювання).Простакур не знижує потенцію, не впливає на рівеньпростатичного специфічного антигену (ПСА) в плазмі крові.Після перорального прийому максимальна концентраціяактивних речовин екстракту у плазмі крові досягається приблизно через 1,5години.Фармакокінетика.Дія препарату “Простакур” єсукупною дією компонентів екстракту плодів Serenoa repens, тому проведеннякінетичних досліджень неможливе.

Показання для застосування. Розлади сечовипускання при доброякіснійгіперплазії передміхурової залози І та ІІ стадії. У комплексній терапії прилікуванні хворих з доброякісною гіперплазією передміхурової залози.

Спосіб застосування та дози.Препарат приймають перорально. Терапевтична доза препаратустановить 320 мг, приймають один раз на добу після їди, не розжовуючи,запиваючи невеликою кількістю рідини, в один і той же час. Тривалість курсулікування не менш ніж 3 місяці. Оптимальна схема лікування та повторні курси вкожному окремому випадку призначаються індивідуально лікарем.

Побічна дія.Рідко - нудота, печія, гастралгія (при прийомі ліківнатщесерце), можливі алергічні реакції.

Протипоказання.- Підвищена чутливість до екстракту плодів пальми повзучоїчи до будь-якого компонента препарату.- Діти та підлітки до 18 років.

Передозування.Випадки передозування не описані.

Особливості застосування. Препарат призначають з обережністю длялікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту в анамнезі.Варто враховувати, що Простакур зменшує вираженістьсимптомів при збільшеній передміхуровій залозі, не усуваючи її збільшення.Перед застосуванням препарату слід переконатися у тому, що захворювання носитьдоброякісний характер.Застосування при керуванні транспортом та роботі зтехнікою: не виявлено впливу на можливість керування транспортними засобами тароботу з точними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Клінічно значима взаємодія відсутня.

Умови та термін зберігання. Зберігатипри температурі від 15 до250С.Зберігатив оригінальній упаковці. Збepiгaти в нeдocтyпнoмy для дiтeй мicцi

!Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z