Загружается, подождите...

Пропротен-100 (Proproten-100)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого до білого з кремуватимабо білого з сіруватим відтінком кольору, плоско-циліндричної форми, з рискоюта фаскою, з гладкою однорідною поверхнею. На плоскій стороні з рискою нанесенонапис - MATERIA MEDICA, на другій плоскій стороні нанесено напис - PROPROTEN100;

склад: 1 таблетка містить антитіла до мозкоспецифічного білка S-100 афінноочищені С 1000 – 0,003 г;допоміжні речовини: лактоза, кальцію стеарат або магнію стеарат,целюлоза мікрокристалічна.

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при алкогольнійзалежності. Код АТС N07B B10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат поліпшує психічні (збудження, дратівливість,тривожність, депресію, безсоння, потяг до спиртного), неврологічні (тремор,головний біль) та осмотичні (пітливість, тахікардію, артеріальну гіпертензію,порушення травлення) прояви алкогольного абстинентного синдрому.Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Алкогольний абстинентний синдром легкого тасереднього ступенів тяжкості; профілактика алкоголізму.

Спосіб застосування та дози. Приймати за 15 - 20 хв до їди, таблеткутримати у роті до повного розсмоктування. У перші 2 год (при стані похмілля) приймати по 1 таблетці кожні 30 хв;у наступні 8 - 10 год – по 1 таблетці кожну годину. У разі настання сну прийомпрепарату поновлювати після пробудження. У подальшому при покращанні станупрепарат призначають по 1 таблетці кожні 2 - 3 год (4 - 6 таблеток на добу) доповного зникання проявів алкогольної абстиненції.При тяжких симптомах алкогольної абстиненції або відсутності ефектупротягом 12 год з моменту початку лікування терапію необхідно комбінувати злікарськими засобами, які застосовуються традиційно при детоксикації.Для профілактикирецидивів з метою зменшення патологічного потягу до алкоголю приймати по 1 - 2таблетки на добу протягом 2 - 3 місяців.

Побічна дія. Поодинокі короткочасні випадки (5 - 10 хв) порушенняакомодації (“двоїння” в очах).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадки передозування не спостерігалися.

Особливості застосування. За відсутності покращання на третій день лікуванняпрепаратом необхідно звернутися за консультацією до лікаря. Дослідження впливупрепарату у періоди вагітності і лактації не проводились.Вплив на керування автотранспортними засобами або іншими складнимимеханізмами.При застосуванні препарату слід утримуватися від керуваннятранспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Випадків несумісності з іншими лікарськимизасобами не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності –3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z