Загружается, подождите...

Пропосол-здоров’я (Proposolum-zdorovye)


основні фізико-хімічні властивості: препарат після видалення хладона 134а заерозольної упаковки являє собою рідину від темно-жовтого до коричневогокольору з характерним запахом прополісу;

склад: 1 балон (50 г або 25 г) містить прополісу вперерахунку на 50% вміст суми фенольних сполук 2,1 г або 1,05 г;допоміжні речовини: спирт етиловий 96 % або спиртетиловий ректифікований, гліцерин, хладон 134а.

Форма випуску. Аерозоль.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування в стоматології.Протимікробні препарати для місцевого застосування в стоматології. Код АТС А01АВ11.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Препарат природного походження на основі продукту життєдіяльності бджіл -прополісу. Має протизапальні, протимікробні і знеболюючі властивості, стимулюєпроцеси регенерації.

Показання до застосування. Поверхневіушкодження слизових оболонок ротової порожнини, фарингіт, тонзиліт, пародонтит,запальні захворювання слизової оболонки порожнини рота; катаральний гінгівіт,стоматит.

Спосіб застосування і дози. Місцево на слизові оболонки порожнини роташляхом зрошення. Розпорошують у порожнині рота на фазі вдиху або на патологічнийосередок 2 - 3 рази на добу протягом 3 - 7 днів. Дітям призначають 1 - 2 разина день протягом 3 - 7 днів.

Побічна дія. Печіння, алергійні реакції.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадки передозування невідомі.

Особливості застосування. Перед застосуванням необхідно знятизапобіжний ковпачок з балона і на шток клапана надягти розпилювач, потімвільний кінець розпилювача ввести в порожнину рота і натиснути на голівкурозпилювача. Розпорошують у порожнині рота на фазі вдиху або на патологічнийосередок в порожнині рота. Тривалість розпилення 1 - 2 сек.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлено.

Умови і термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей місці, в закритих приміщеннях з відносною вологістю не більше 70% іна відстані не менше 2-х метрів від діючих опалювальних приладів, притемпературі не нижче 00 С і не вище 350 С.Термін зберігання - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z