Загружается, подождите...

Пропосол-н (Proposolum-n)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина темно-коричневого кольору,солодка на смак, із запахом прополісу;

склад:1балон містить прополісу -3,6 г;допоміжні речовини: гліцерин, спирт етиловий 96,0 %.

Форма випуску. Спрей для інгаляцій.

Фармакотерапевтична група. Засоби для використання в стоматології. А01А В.

Фармакологічні властивості. Діюча речовина препарату -прополіс має виражені антимікробні, протизапальні, репаративні таантиоксидантні властивості, що забезпечує лікувальну дію пропосолу приафтозних, катаральних, виразкових стоматитах, катаральних гінгівітах, глоситах,пародонтозах. Крім того, до складу спрею введено гліцерин та спирт етиловий,які також чинять терапевтичний ефект - пом'якшувальний та антисептичний.Комбінація вказаних фармакологічних властивостей забезпечує комплекснупатогенетичну терапію запальних захворювань слизової оболонки ротовоїпорожнини. Пропосол-Н має виражені антимікробні і протизапальні властивості, нечинить місцевоподразнювальної і загальнотоксичної дії на організм.Фармакокінетика. Пропосол-Н протягом 2-4хвилин всмоктується у ротовійпорожнині та проявляє місцеву лікувальнудію.

Показання для застосування. Призначений для лікування запальнихзахворювань слизової оболонки ротової порожнини: афтозних, катаральних,виразкових стоматитів, катаральних гінгівітів, глоситів, пародонтозів

.Спосіб застосування та дози. Перед використаннямПропосолу-Н на аерозольний балон необхідно надіти розпилювальну насадку, післячого шляхом натискання насадки до упору рівномірно зрошувати препаратом ураженуділянку. Препарат застосовують 2-6 разів на день. Курс лікування становить 7-10днів..

Побічна дія. Не встановлена

.

Протипоказання. Пропосол-Н протипоказано застосовувати при підвищенійчутливості до продуктів бджільництва.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки щоневідома.

Передозування. Передозування препарату може викликати алергічніреакції.

Особливості застосування. Після зрошування ротової порожнини Пропосолом-Нбажано не вживати їжу протягом 15-30 хвилин. Оскільки препарат міститьетиловий спирт, з обережністю призначають дітям.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище +25°С унедоступному для дітей місці. Термін зберігання - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z