Загружается, подождите...

Пропосол-км (Proposolum-km)


основні фізико-хімічнівластивості:прозора рідина темно-жовтого кольору з характерним запахом прополісу.

склад: 1 балон містить: прополісу– 1,5 г; допоміжні речовини: спирт етиловий,гліцерин.

Форма випуску. Спрей стоматологічний.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування встоматології. Протимікробні та антисептичні препарати для місцевого застосуванняв стоматології. Код АТС А01А В11.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антисептичний, протизапальний,болезаспокійливий та ранозагоювальний засіб, дія якого зумовлена властивостямикомплексу біологічно активних речовин прополісу (флавоноїди, вітаміни,амінокислоти та ін.).

Показання для застосування.Афтозні,катаральні, виразкові стоматити, катаральні гінгівіти.

Спосіб застосування та дози. Призначають дорослим ідітям старше 7 років для зрошення ураженої ділянки в порожнині рота. На початкулікування застосовують 2 – 3 рази на добу, після зменшення вираженостізапального процесу – 1 – 2 рази на добу до повного одужання. Курс лікування – 3– 7 днів.Правила користування балоном. Зняти запобіжний ковпачок з балона і, переконавшись учистоті розпилювача, надіти його на шток клапана.Тримаючи балон вертикально, розпилювачем догори, натиснутикілька разів на розпилювач до появи перших крапельок рідини. Вільний кінець розпилювача ввести в порожнину рота та,направивши розпилювач на уражену ділянку, легким натисканням на голівку(протягом 1 – 3 секунд), рівномірно зросити препаратом ділянку порожнини рота. Після розпилу препарату, слід утримуватись від прийому їжіта пиття до припинення відчуття дії препарату (відсутності печіння).Закінчивши зрошення, завжди необхідно закривати балонзапобіжним ковпачком. Догляд за розпилювачем. Щоб уникнути закупорки розпилювача,його промивають під струменем теплої води та, стряхнувши залишки води,просушують у теплому місці, не піддаючи дії високої температури.

Побічна дія. Алергічні реакції, нудота,можливі місцеві ефекти – відчуття легкого печіння язика, сухість у роті.

Протипоказання. Індивідуальна чутливість у виглядіалергічних реакцій, у тому числі на продукти бджільництва. Діти до 7 років.

Передозування. Алергічні реакції, нестерпнепечіння та сухість у ротовій порожнині. При значній вираженості зазначенихсимптомів слід промити ротову порожнину теплою кип’яченою водою, а принаявності алергічних реакцій – призначити антигістамінні препарати.

Особливості застосування. Перед застосуваннямпрепарату рекомендується промити ротову порожнину теплою кип’яченою водою.Протипоказань до застосування препарату у вагітних та в період годування груддюне виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується застосовувати одночасно зіншими антисептичними засобами та продуктами бджільництва.

Умови та термін зберігання.Зберігатипри температурі від 0 до 35 0С, у недоступному для дітей місці. Слідоберігати балон від падінь, ударів, впливу прямих сонячних променів. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z