Загружается, подождите...

Пропосол (Proposol)


основні фізико-хімічні властивості: рідина темно-жовтого кольору, з характернимзапахом прополісу;

склад: 1 балон містить прополісу 2,1 г; допоміжні речовини: спирт етиловий, гліцерин, хладон 12.

Форма випуску. Аерозоль.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування в стоматології.Протимікробні та антисептичні препарати для місцевого застосування встоматології. Код АТС А01А В11.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антисептичний, протизапальний,болезаспокійливий та ранозагоювальний засіб, дія якого зумовлена властивостямикомплексу біологічно активних речовин прополісу (флавоноїди, вітаміни,амінокислоти та ін.).Фамакокінетика. При місцевому застосуваннівсмоктується менше 5% активної речовини.

Показання для застосування. Афтозні, катаральні, виразкові стоматити,катаральні гінгівіти, хронічний тонзиліт.

Спосіб застосування та дози. Призначають дорослим ідітям після 12 років для зрошення ураженої ділянки в порожнині рота або горла.Перед застосуванням із балона, який необхідно тримати тільки вертикально,знімають захисний ковпачок і на шток клапана надівають розпилювач, який є вкомплекті. Вільний кінець розпилювача вводять у порожнину рота, після чоголегким натиском на голівку рівномірно зрошують препаратом уражену ділянку. Препаратзастосовують 2 – 3 рази на добу, після зменшення вираженості запального процесу– 1 – 2 рази на добу до повного одужання. Курс лікування – 3 – 7 днів. Щоб уникнути закупорки розпилювача, його промиваютьпід струменем теплої води та, струсивши залишки води, просушують у тепломумісці, не піддаючи дії високої температури.

Побічна дія. Алергічні реакції, нудота, можливі місцеві ефекти –відчуття легкого печіння язика, сухість у роті.

Протипоказання. Індивідуальна чутливість у виглядіалергічних реакцій, у тому числі на продукти бджільництва. Дитячий вік до 12років.

Передозування. Алергічні реакції, нестерпнепечіння та сухість у ротовій порожнині. При значній вираженості зазначенихсимптомів слід промити ротову порожнину теплою перевареною водою, а занаявності алергічних реакцій – призначити антигістамінні препарати.

Особливості застосування. Перед застосуванням препарату рекомендуєтьсяпромити ротову порожнину теплою перевареною водою. Протипоказань дозастосування препарату у період вагітності та лактації не виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується застосовувати одночасно зіншими антисептичними засобами та продуктами бджільництва.

Умови та термін зберігання. Зберігати у закритих приміщеннях з відносноювологістю повітря не більше 70%, при температурі не нижче 0°С і невище 35°С, на відстані не менше 2 м від вогню і опалювальнихпристроїв. Оберігати від падінь, ударів і впливу прямих сонячних променів.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z