Загружается, подождите...

Проміт-інфузія (Promit-infuzia)


хімічна назва: dextran 1;

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або ледь жовтувата рідина;

склад: 100 мл розчину містять декстрану 1 – 15 г; натрію хлориду – 0,6 г;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Кровозамінники та перфузійні розчини. Декстран. КодАТС В05А А05.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Декстран 1 – моновалентний гаптен,який блокує рецепторні зони декстранових антитіл і тим самим значно зменшуєризик виникнення анафілактичних реакцій на внутрішньовенне введеннядекстранвмісних препаратів.Фармакокінетика.Не досліджувалась.

Показання для застосування. Профілактика анафілактичних реакцій наплазмозамінники, які містять декстран (декстран 40, декстран 70).

Спосіб застосування та дози. Проміт вводять внутрішньовенно повільно (протягом 1 - 2 хвилин) за 5 - 15 хвилин до застосування декстранвмісних плазмозамінників.Дорослим вводять 20 мл препарату; дітям – 0,3 мл/кг маси тіла.

Побічна дія. В дуже поодиноких випадках можливе виникненняалергічних реакцій, гіпотензії.

Протипоказання. Підвищена чутливість до декстрану. Вираженіалергічні реакції на будь-які лікарські засоби.

Передозування. Не зареєстровано.

Особливості застосування. Інтервал між введенням Проміту-Інфузія та інфузією розчинудекстрану не повинен перевищувати 15 хвилин. При необхідності повторних введеньдекстранвмісних плазмозамінників Проміт-Інфузія застосовується знову в томуразі, якщо пройшло 48 годин та більше після його попереднього застосування.Досвід застосування під час вагітності та лактації відсутній.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід розводити або змішувати з розчинамидекстрану для інфузій. Проміт-Інфузія може бути введений внутрішньовенно черезY-образне відгалуження або резинову трубку інфузійної системи за умови, що підчас ін’єкції не відбувається значного розведення препарату.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 10 до 25°С.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z