Загружается, подождите...

Проктоседил м (Proctosedyl m)


основні фізико-хімічні властивості: м’які желатинові капсулибілувато-жовтуватого кольору, грушеподібної форми, які містять жирну жовтувато-білу,напівпрозору мазь;

склад: 1 капсула містить фраміцетину сульфату 5,0 мг;гідрокортизону ацетату 2,79 мг; ескулозиду 5,0 мг, етил 4-амінобензоату(бензокаїн) 5,0 мг, бутил р-амінобензоату (бутамбен) 5,0 мг;допоміжні речовини: ланолін, парафін рідкий (мазеваоснова), парафін білий м’який, желатин, гліцерин, метилпарабен, пропілпарабен,титану діоксид, поліетиленгліколь 6000, ізопропанол, вода очищена.

Форма випуску. Капсули ректальні.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні засоби для місцевогозастосування. Код АТС С05А X03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Проктоседил®М – комбінований лікарський засіб для лікування геморою та інших захворюваньаноректальної зони, терапевтична дія якого зумовлена фармакологічнимивластивостями активних речовин, що входять до його складу. Гідрокортизон –глюкокортикостероїд, який справляє протизапальну та протисвербіжну дію, зменшуєсерозні виділення.Фраміцетин – антибіотик групи аміноглікозидів длямісцевого застосування. Виявляє бактерицидну активність відносно рядугрампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, включаючи S. aureus, S.faecalis, S. pneumonie, Proteus, Pseudomonas, E. coli, Klebsiella, Aerobacterта ін.Ескулозид зменшує підвищену ламкість капілярів.Етил- і бутиламінобензоат - місцеві анестетики. Вонишвидко та надовго усувають біль, свербіж і спазм аноректального сфінктера.Фармакокінетика.Гідрокортизон, який входитьдо складу препарату, частково абсорбується у прямій кишці. Період напіввиведеннястановить близько 90 хв. Інші інгредієнти практично не всмоктуються і діютьмісцево.

Показання для застосування. Внутрішній геморой; періанальна екзема;проктит; тріщини в анальній ділянці; післяпологовий геморой; геморой у перед- іпісляопераційний період.

Спосіб застосування та дози. У гострий періодректальні капсулислід застосовувати вранці та ввечері, а також після кожного акту дефекації.Після поліпшення стану препарат застосовують 1 раз на добу. Ректальну капсулуслід ввести якомога глибше у пряму кишку. Проктоседил®М застосовуютьпротягом короткого часу (не більше 7 днів).Не ковтати! Після застосування щільно закрутити кришку на флаконі зкапсулами.Проктоседил®М можна застосовувати окремоабо у поєднанні з маззю Проктоседил®.

Побічна дія. Місцеві реакції: рідко – печіння, сухість слизовоїоболонки прямої кишки, виникнення вторинної інфекції.Системні побічні ефекти, пов’язані згідрокортизоном, можливі при застосуванні препарату більше 7 днів.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентапрепарату, туберкульозне, вірусне, грибкове ураження аноректальної зони.Вагітність, лактація, ранній дитячий вік.

Передозування. Дотепер про випадки передозування Проктоседилу®М не повідомлялось.

Особливості застосування. Застосування препарату для лікування дітейраннього віку не рекомендується. З обережністю призначають препарат хворим наартеріальну гіпертензію, пацієнтам з хронічною серцевою недостатністю.При застосуванні Проктоседилу®М у великих дозах та/або довготривалийчас підвищується ризик виникнення системних побічних ефектів, пов’язаних згідрокортизоном.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія Проктоседилу®М з іншимипрепаратами не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від + 8°С до +25°С, у сухому місці, недоступному для дітей.Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z