Загружается, подождите...

Проктоседил (Proctosedyl)


основні фізико-хімічні властивості: майже біла (зеленувата або жовтувата) м’яката однорідна нежирна мазь, яка розтікається, без відчуття крупинчастості (принанесенні на шкіру);

склад: 1 г мазі містить гідрокортизону ацетату 5,58 мг,фраміцетину сульфату 10 мг, гепарину натрію 100 МО, ескулозиду 10 мг, етил4-амінобензоату (бензокаїну) 10 мг, бутил - р-амінобензоату (бутамбену) 10 мг;допоміжні речовини: холестерол, парафін рідкий,парафін білий м'який, полісорбат 80, пропіленгліколь, поліетиленгліколь 400,поліетиленгліколь 4000, поліетиленгліколь 1500

Форма випуску. Мазь

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні засоби для місцевогозастосування. Код AТС С05А X03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Проктоседил®– комбінований лікарський засіб для лікування геморою та інших захворюваньаноректальної зони, терапевтична дія якого зумовлена фармакологічнимивластивостями активних речовин, що входять до його складу.Гідрокортизон – глюкокортикостероїд, який справляєпротизапальну та протисвербіжну дію, зменшує серозні виділення.Фраміцетин – антибіотик групи аміноглікозидів длямісцевого застосування. Виявляє бактерицидну активність відносно рядугрампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, включаючи St. aureus, Str.faecalis, Str. pneumonie, Proteus, Pseudomonas, E. coli, Klebsiella, Aerobacterта ін.Гепарин – антикоагулянт, що попереджує тромботичніускладнення геморою.Ескулозид зменшує підвищену ламкість капілярів.Етил- і бутиламінобензоат - місцеві анестетики. Вонишвидко та надовго усувають біль, свербіж і спазм аноректального сфінктера.Фармакокінетика.Гідрокортизон, який входитьдо складу препарату, частково абсорбується у прямій кишці. Період напіввиведеннястановить близько 90 хв. Інші речовини практично не всмоктуються і діютьмісцево.

Показання для застосуванняЗовнішній та внутрішній геморой;періанальна екзема, проктит.

Спосіб застосування та дози. Проктоседил® застосовують протягомкороткого часу (не більше 7 днів).Мазь у невеликій кількості наносять пальцем наділянки локалізації свербежу або болю, вранці та ввечері, а також після кожногоакту дефекації. Для більш глибокого введення мазі до горловини тюбикаприєднують аплікатор (насадку), який вводять у пряму кишку до упору, а потімобережно натискають на тюбик у нижній його частині, видавлюють мазь і поступововиймають тюбик з аплікатором.

Побічна дія. Місцеві реакції: рідко – печіння, сухість слизовоїоболонки прямої кишки, виникнення вторинної інфекції.Системні побічні ефекти, пов’язані згідрокортизоном, можливі при застосуванні препарату більше 7 днів.

Протипоказання. Туберкульозне ураження аноректальної зони; вірусне,грибкове ураження аноректальної зони; періоди вагітності та годування груддю;ранній дитячий вік; підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Дотепер про випадки передозування Проктоседилу®не повідомлялось.

Особливості застосування. Застосування препарату для дітей ранньоговіку не рекомендується. З обережністю призначають препарат хворим наартеріальну гіпертензію, пацієнтам з хронічною серцевою недостатністю.При застосуванні Проктоседилу® у великихдозах та/або тривалий час підвищується ризик виникнення системних побічних ефектів,пов’язаних з гідрокортизоном.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія Проктоседилу® з іншимипрепаратами не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище +25°С усухому місці, недоступному для дітей.Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z