Загружается, подождите...

Проктозан (Proctosan)


основні фізико-хімічні властивості: віскові супозиторії, злегка забарвлені вжовто-зелений колір;

склад: 1 супозиторій містить буфексамаку 250 мг, вісмутусубгалату 100 мг, титану діоксиду 100 мг, лідокаїну гідрохлориду 10 мг; допоміжні речовини: жир твердий.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні препарати для місцевогозастосування. Код АТС С05АХ03.

Фармакологічні властивості. Спеціальна комбінація діючих речовинзабезпечує протягом короткого часу суттєве зменшення болю. Місцевий анестетиклідокаїн швидко полегшує болючі прояви і обтяжливі печіння та свербіж. Вісмутсправляє в’яжучу дію, через що зменшується схильність до кровотеч. Ушкодженітканини захищаються від подальших подразнень, поверхня їх не мокріє. Загоєнню івідновленню здорової слизової сприяє інгібітор запалення буфексамак. Препаратзабезпечує швидке зменшення гемороїдального болю і зменшення /затуханнягеморою. Випорожнення відбувається легше і менш болісно. Застосована впрепараті супозиторна маса захищає поверхню рани і полегшує випорожнення.

Показання для застосування. Геморой 1-го і 2-го ступеня, тріщинианального отвору (гострі анальні тріщини), гострі і хронічні екземи анальногоотвору, запальні процеси в ділянці анального отвору і прямої кишки (проктит).

Спосіб застосування та дози. Вводити в анальний отвір по одномусупозиторію двічі на добу, по можливості - після випорожнення. Після поліпшеннястану достатньо одного супозиторія на добу. Супозиторії Проктозан® повиннізастосовуватися до стихання гострих подразнень. Рекомендовано продовжититерапію протягом наступних 8 - 10 днів для закріплення результатів лікування.

Побічна дія. Симптоми місцевого подразнення (почервоніння,печіння, свербіж). У поодиноких випадках можуть виникнути подразнення наділянках шкіри, які не лікувались, набряк шкіри з подальшим утворенням бляшок,лусочок, а також поява пухирів. Інколи ці симптоми можуть бути сильно виражені,а в окремих випадках охоплювати широкі ділянки шкіри. При появі реакціїгіперчутливості, а також при різкому погіршенні стану шкіри слід негайно припинитизастосування препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до однієї зі складових частинпрепарату.Супозиторії Проктозан® не можна використовувати приспецифічних процесах на шкірі в ділянці застосування (сифіліс, туберкульоз).

Передозування. Стосовнопередозування препарату Проктозан®супозиторії дані дотепер відсутні.

Особливості застосування. Одночасне застосування супозиторіївПроктозан® і презерватива може призвести до зниження еластичності останнього іцим самим зменшити його надійність.Немає клінічного досвіду використання препаратуПроктозан® в дитячому віці та під час вагітності. Через це слід ретельнозважити очікувану користь і ризик.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Щодо взаємодії з іншими засобами дотепернічого не відомо

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°С. Термін придатності - 3 роки.Цей препарат не повинен застосовуватися післязакінчення зазначеного на упаковці терміну придатності.Препарат зберігати в недоступному для дітей місці!
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z