Загружается, подождите...

Проалор (Proalorum)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки від світло-коричневого досвітло-коричневого з зеленуватим або сіруватим відтінком кольору з вкрапленнямита специфічним запахом;

склад:1таблетка містить фенольного гідрофобного препарату прополісу (в перерахуванніна 100 % вміст суми фенольних сполук) 0,0175 г, кислоти аскорбінової 0,0315 г; допоміжні речовини: магнію стеарат, цукор-рафінад, крохмалькартопляний, полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюванняхгорла. Код АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат, дія якого обумовленакомпонентами, що входять до його складу. Фенольний гідрофобний препаратпрополісу має антимікробну (діє на стафілококи, кишкову, синєгнійну паличку),протигрибкову (діє на гриби роду Candida), протизапальну, ранозагоюючу тадезодоруючу дію. Аскорбінова кислота бере участь у регуляціїокислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортанні крові,регенерації тканин. Проявляє також загальностимулюючу дію, підвищує опірорганізму інфекціям, нормалізує проникність капілярів.Показання для застосування. Гострі тахронічні запальні процеси ротової порожнини, глотки і гортані (фарингіти,назофарингіти, ларингіти, ларинготрахеїти), запальні процеси післятонзилектомії та інших опертивних втручань на ЛОР-органах, стоматити,радіоепітеліїти.

Спосіб застосування та дози. Дорослим застосовують сублінгвально. Длялікування гострих і хронічних захворювань ротової порожнини і глотки у дорослих(стоматити, фарингіти, назофарингіти, ларингіти, ларинготрахеїти) Проалорприймають по 1 таблетці 3 рази на добу, утримуючи їх під язиком до повногорозсмоктування. За добу можна приймати до 10 таблеток. Для лікуванняларингітів, ларинготрахеїтів в першу добу – по 2 таблетки через кожні 2 год, унаступні – по 1-2 таблетки 3 рази на добу. При лікуванні радіоепітеліїтів I таII ступенів – по 1 таблетці 3-4 рази на добу, III ступеня– по 1 таблетці 4-6разів на добу. Курс повного лікування –залежно від ефективності – від 5 до 10днів.

Побічна дія. Можливі алергійні реакції (свербіж, шкірнівисипання, почервоніння шкіри).Протипоказання. Гіперчутливість до компонентівпрепарату (прополісу та/або аскорбінові кислоті), гостра екзема, дитячий вік до15 років.

Передозування. При передозуванні можливе посилення побічної діїпрепарату. У випадках появи алергійних реакцій препарат необхідно відмінити,призначити антигістамінні засоби.

Особливості застосування. У пацієнтів з підвищеною чутливістю до продуктівбджільництва (у т.ч. в анамнезі) можливі алергійні реакції на Проалор. З обережністю і під спостереженням лікаря слід застосовувати Проалорпри вагітності й у період лактації.З обережністю слід застосовувати таблетки Проалор водіямавтотранспорту, тому що можливе спотворювання результатів дослідження наалкоголь.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Проалор не рекомендується вживатиодночасно з іншими антисептичними засобами або продуктами бджільництва,мультивітамінними препаратами, гормональними контрацептивами, лужними розчинамидля пиття.Аскорбінова кислота, що входить до складу препарату, підвищуєвсмоктування пеніциліну, заліза, зменшує дію гепарину, непрямих антикоагулянтів,збільшує ризик виникнення кристалурії при лікуванні саліцилатами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недос,тупному для дітей сухому,захищеному від світла та місці, при температурі не вище 25 0С. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z