Загружается, подождите...

Про-симбіофлор (Pro-symbioflor)


основні фізико-хімічні властивостіі: золотисто-жовтий, каламутнуватий розчин;

склад: 1 мл суспензії Про-Симбіофлору містить: Escherichia coli таEnterococcus faecalis бактерії (стерильний аутолізат 1,5 – 4,5 х 107 бактерій);допоміжні речовини: лактози моногідрат, натрію карбонат декагідрат,натрію хлорид, магнію сульфат гептагідрат, калію хлорид, кальцію хлориддигідрат, магнію хлорид гексагідрат, залишки культурального середовища (пептонказеїновий, дріжджів екстракт, натрію хлорид, глюкози моногідрат) і водаочищена.1 мл препарату містить 14 крапель.

Форма випуску. Суспензія для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Мікробіологічний препарат. Код АТС L03АХ12.

Фармакологічні властивості. Препарат виявляє імунокоригуючу, метаболічну,протизапальну дію. Фармакодинаміка. При попаданні в організм аутолізатів Escherichia coliта Enterococcus faecalis відбувається непатогенноспецифічна активація імунноїсистеми. Плазматичні клітини, що локалізовані у слизових оболонках, виробляютьспецифічні імуноглобуліни А, підвищується вміст лізоциму в слизових оболонках,відбувається стимуляція фагоцитозу, нормалізується рН кишечнику таводно-електролітний баланс.Завдяки дії на організм лізату Escherichia coli та Enterococcusfaecalis Про-Симбіофлор є ефективним і безпечним біологічним імуносупресором.Імуносупресія здійснюється за рахунок пригнічення продукції інтерлейкіну-6 таінтерлейкіну-1-бета і одночасної стимуляції синтезу інтерлейкіну-2 ігама-інтерферону. За рахунок цього Про-Симбіофлор здійснює імуномодуляцію тагальмує запальні процеси.Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики не проводилось, враховуючиспецифічну природу медикаменту.

Показання для застосування. Корекція дисбіотичних порушень прирізних захворюваннях.

Спосіб застосування та дози. Дорослим: на початку лікування приймати по5 крапель 3 рази на добу, протягом 2 тижнів, поступово збільшуючи по 2 краплікожні два дні, до 20 крапель, 3 рази на добу.Дітям: новонародженим і у віці до 3 років на початку лікування прийматипо 2 краплі 2 рази на добу, протягом тижня збільшуючи до 6 крапель, 2 рази надобу; від 3 до 6 років на початку лікування приймати по 3 краплі 2 рази надобу, протягом тижня збільшуючи до 7 крапель, 2 рази на добу; від 6 років напочатку лікування приймати по 4 краплі 2 рази на добу, протягом тижнязбільшуючи до 10 крапель, 2 рази на добу.Перед застосуванням препарат 5 разів вертикально збовтати, в результатічого він набуває каламутнуватого вигляду. Разову дозу розчинити у 30 мл води таприймати з їжею.Курс лікування − 4-6 тижнів.

Побічна дія. Іноді на початку лікування виникають ознаки метеоризму,незначний біль у верхній частині кишечнику, послаблення випорожнення. Ці явищає позитивними реакціями організму, в таких випадках рекомендується повільнішезбільшувати кількість крапель або зменшити разову дозу вдвічі до зникненнявищезгаданих симптомів.

Протипоказання. Невідомі.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. Тератогенний ефект препарату невідомий, під часвагітності та годування груддю рекомендується застосовувати тільки післязважування співвідношення користі/ризику лікарем.Про-Симбіофлор не містить стабілізаторів, тому при порушенні умовзберігання легко контамінується. Такої контамінації слід уникати шляхомкороткотривалого відкривання флакона, під час використання препарат обережнонакапувати з флакона, щоб краплі капали одна за одною. Не торкатисякрапельниці. З метою полегшення звільнення крапель на початку та в кінцізастосування необхідно постукувати по флакону та тримати його під кутом.Швидкість накапування можна регулювати шляхом зміни кута, під яким тримаєтьсяфлакон.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.

Умови та термін зберігання. Флакон до першого розкриття зберігати притемпературі від +20С до +300С.Після кожного використання флакон відразу щільно закривати і зберігатив холодильнику, не допускаючи заморожування. Після розкриття флакона препаратпридатний для використання протягом 3 тижнів.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності − 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z