Загружается, подождите...

Прегнакеа (Pregnacare)


основні фізико-хімічні властивості: тверді капсули коричневого кольору,розміру “0”, з білим логотипом “Ω Vitabiotics Pregnacare”, що містятьгранульований порошок від жовто-коричневого до темно-жовтого кольору;

склад: 1капсула містить Вітаміни та мікроелементи Форма, в якій вітаміни та мікроелементи представлені у препараті Кількість в 1 капсулі бета-каротин бета-каротин -4, 2 мг, вітамін Д холекальциферол 100 МО -2,5 мкг, вітамін Е д-альфа-токоферилсукцинат 21 мг -20 мг, вітамін В1 тіаміну моногідрат 3, 6 мг -3 мг, вітамін В2 рибофлавін -2 мг, вітамін В6 піридоксину гідрохлорид -10 мг, вітамін В12 ціанкобаламін -6 мкг, вітамін К вітамін К -200 мкг, фолієва кислота фолієва кислота -400 мкг, ніацин нікотинамід/вітамін В3 -20 мг, вітамін С аскорбінова кислота 73 мг -70 мг, залізо заліза фумарат 63,3 мг -20 мг, цинк цинку сульфат H2O 41 мг -15 мг, магній магнію оксид 248 мг -150 мг, йод калію йодид 183 мкг -140 мкг, мідь міді сульфат H2O 2,8 мг -1 мг; допоміжні речовини: желатин, титану діоксид, вода очищена, заліза оксидчервоний, заліза оксид чорний.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами. Код АТС А11А А03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Прегнакеа -комбінований препарат, до складу якого входять вітаміни та мінерали, якіпоповнюють дефіцит цих речовин в організмі, особливо при підвищеній потребі вних у періоди вагітності та годування груддю. Дія Прегнакеа зумовлена дієюречовин, що входять до його складу. Холекальциферол (вітамін Д) регулює обмінкальцію та фосфору в організмі, а також процес побудови структури кісток,попереджує розвиток рахіту у новонароджених. Тіамін (вітамін В1) яккофермент бере участь у вуглеводному обміні та функціонуванні нервової системи.Рибофлавін (вітамін В2) – найважливіший каталізатор процесівклітинного дихання, під час вагітності обмежує вплив тератогенних факторів.Піридоксин (вітамін В6) як кофермент бере участь у білковому синтезіта синтезі нейромедіаторів. Під час вагітності особливо необхідний жінкам, якіраніше приймали пероральні контрацептиви, що вичерпують депо піридоксину ворганізмі. Ціанкобаламін (вітамін В12) бере участь у синтезінуклеотидів, є важливим фактором нормального росту, кровотворення та розвиткуепітеліальних клітин, потрібний для метаболізму фолієвої кислоти та синтезумієліну. Нікотинамід бере участь у процесах тканинного дихання, жирового тавуглеводного обміну. Аскорбінова кислота (вітамін С) забезпечує синтезколагену, бере участь у формування та підтримці структури та функції хрящів,кісткової тканини, зубів. Вітамін С впливає на утворення гемоглобіну тавизрівання еритроцитів. Фізіологічний рівень аскорбінової кислоти в організмівагітної жінки має велике значення для нормального розвитку плаценти, а такождля підвищення опірності організму до інфекцій. Фолієва кислота бере участь усинтезі амінокислот, нуклеотидів, нуклеїнових кислот. Вона необхідна длянормального еритропоезу; під час вагітності виконує захисну функцію відноснотератогенних факторів. Токоферол (вітамін Е) має антиоксидантні властивості,підтримує стабільність еритроцитів, попереджує гемоліз, позитивно впливає нафункцію статевих залоз, нервової та м’язової тканин. Залізо бере участь веритропоезі, в складі гемоглобіну забезпечує транспорт кисню до тканин. Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики препарату не проводилось.

Показання для застосування. Прегнакеапоказаний для лікування дефіциту вітамінів і мінералів в організмі, особливопід час вагітності та годування груддю.Прегнакеа показаний також жінкам, які планують народження дитини.

Спосіб застосування та дози. Приймати 1 капсулу на день.Для кращого засвоєння препаратукапсули слід приймати після основної їди, запивати склянкою води або холодногонапою. Капсули не розжовувати. Термін лікування залежить від стану організма хворого і визначаєтьсяіндівідуально.

Побічна дія. Не описана. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентапрепарату.

Передозування. При прийомі згідно з Інструкцією передозуваннямалоймовірне. Рідко можуть виникати порушення з боку шлунково-кишкового тракту.Якщо, на думку лікаря, ці симптоми пов’язані з передозуванням, прийом препаратуслід припинити.

Особливості застосування.Препарат Прегнакеа містить залізо. Надмірне вживання цього елементаможе бути шкідливим для маленьких дітей, тому зберігати препарат слід у місцях,недоступних для маленьких дітей. Як і будь-які інші ліки, препарат Прегнакеа не слід застосовувати післязакінчення терміну придатності.Досвіду застосування препарату у дітей не достатньо.Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами тамеханізмами.Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять вітаміни тамінеральні речовини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 0С в недоступному длядітей місці. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z