Загружается, подождите...

Пре-натал (Pre-natal)


основні фізико-хімічні властивост:: пресовані таблеткидовгастої форми;

склад: 1 таблетка містить бета-каротин -4000 МО, вітамін D - 400 МО, вітамін С - 90 мг, вітамін Е – 30 МО, вітамін В– 2,55 мг, рибофлавін – 3 мг, піридоксин – 10 мг, вітамін В12– 12 мкг, ніацинамід – 20 мг, кальцій – 200 мг, залізо – 65 мг, магній –100 мг,кислота фолієва – 800 мкг, йод – 150 мкг;допоміжні речовини:магнію стеарат, целюлозамікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид високодисперсний,кислота стеаринова.

Форма випуску. Таблетки, вкритіоболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни змікроелементами. Код АТС А11А А04.

Фармакологічні властивості. Комплексний препаратПре-натал забезпечує поповнення нестачі вітамінів в організмі жінки у періодвагітності та в післяпологовий період.Одна таблетка містить добову потребу саме тихвітамінів, які необхідні для нормального розвитку плода і підтриманнязагального стану вагітної жінки.Бета-каротинсприяє покращанню зору, зміцненню зубів, волосся, нігтів, позитивно впливає нашкіру. Вітаміни В1, В2, В6 сприяютьнормальному функціонуванню нервової та серцево-судинної систем, впливають набілковий, ліпідний та вуглеводний обміни, а також на зір.Вітамін С береучасть в окисно-відновних процесах, формуванні кісткової та інших тканин,впливає на згортання крові, необхідний для профілактики застудних захворювань.Вітамін D разомз кальцієм та фосфором сприяє правильному формуванню кісткової тканини.Вітамін Е сприяєнормальному формуванню червоних кров’яних тілець, м’язової та інших тканин.Мікроелементи сприяють засвоєнню вітамінів інормалізації усіх видів обміну.Кальцій бере участь у формуванні кісток, зубів.Залізо є важливою складовою частиною гемоглобіну, щозабезпечує транспорт кисню у тканини. Магній бере участь у формуванні м’язових і кістковихтканин. Йод сприяє нормальному функціонуванню щитовидноїзалози, бере участь у регуляції обміну речовин.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування.Поповнення дефіциту мінеральних речовин тамікроелементів в період вагітності та після пологів;профілактика і лікування анемії у вагітних; профілактика карієсу у вагітних.

Спосіб застосування та дози. Уперіод вагітності та після пологів приймативнутрішньо по 1 таблетці на добу через 30 хвилин після їди.Тривалість лікування визначає лікар, залежно відзахворювання.

Побічна дія. В окремих випадках можливе відчуття нудоти, якщопрепарат вживати натщесерце. Можуть мати місце реакції гіперчутливості(алергічні реакції). У таких випадках необхідно припинити застосуванняпрепарату і звернутися до лікаря.

Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до компонентів препарату.

Передозування.Сухість у роті, алергічні реакції при індивідуальнійчутливості до компонентів препарату.В усіх випадках передозування рекомендованозвертатися до лікаря.

Особливості застосування. Не перебільшувати рекомендовану дозу.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Нерекомендується застосовувати Пре-натал одночасно з препаратами, що містятьвітаміни А та В. Це збільшує ризик їх передозування.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі, в сухому танедоступному для дітей місці.Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z