Загружается, подождите...

Потенціале (Potensiale)


хімічна назва: {1-[[3-(6,7-дигідро-1-метил-7-оксо-3-пропіл-1Н-піразоло[4,3-a]піримідин-5-іл)4-етоксифеніл]сульфоніл-4-метилпіперазинуцитрат};

основні фізико-хімічнівластивості: таблетки, вкриті оболонкою, від світло-блакитного дотемно-блакитного кольору, з двоопуклою поверхнею;

склад: 1 таблетка міститьсилденафілу - 0,05 г або 0,1 г (у вигляді силденафілу цитрату); допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,магнію стеарат, натрій, карбокси-метилцелюлоза, аеросил, коллідон VА 64,пропіленгліколь, титану двоокис, тальк, індигокармін.

Форма випуску. Таблетки, вкритіоболонкою.

Фармакологічна група. Засоби, що застосовуютьсяпри порушеннях ерекції; інгібітори фосфодіестерази V типу. АТС G04B E03.

Фармакологічні властивості. Препарат належить до групизасобів, що стимулюють центральну нервову систему (переважно на рівні спинногомозку), оскільки є дані про його ефективність при порушеннях потенції,пов'язаних з ураженнями спинноґо мозку, а також при нейрогенних порушенняхпотенції. Однак основне значення надається здатності силденафілу вибірковоінгібувати активність ферменту фосфодіестерази типу V, що здійснюєінактивацію циклічного гуанозинмонофосфату (ц-ГМФ), який бере участь урозслабленні мускулатури кавернозного тіла і покращує кровопостачання статевогочлена.Силденафіл не виявляє прямої розслабляючої дії на судиникавернозного тіла, але посилює судинорозширювальний ефект вивільненого присексуальній стимуляції оксиду азоту (NO).

Фармакокінетика. При прийомі внутрішньосилденафіл швидко всмоктується. Максимальна концентрація в плазмі кровідосягається в середньому через 60 хв.

Показання для застосування. Препарат застосовуютьучоловіків для лікування порушень ерекції.

Спосіб застосування і дози. Призначають внутрішньо увигляді таблеток, звичайно в дозі 0,05 г (50 мг) за 1 годину до статевого акту.Залежно від ефекту доза може бути зменшена до 0,025 г або збільшена до 0,1 г.Максимальна рекомендована доза 0,1 г 1 раз на добу. Таблетку потрібнопроковтнути цілою з невеликою кількістю води.

Побічна дія. За наявними даними, препаратзвичайно добре переноситься. Можливі побічні ефекти: головний біль,запаморочення, диспепсія, діарея, розширення периферичних судин, порушення зору(включаючи порушення сприйняття кольорів, підвищена яскравість світла тазатуманення зору).

Протипоказання. Препаратпротипоказаний у разі індивідуальної непереносимості (підвищеної реакції тавиражених побічних ефектів). Не слід застосовувати його пацієнтам, якікористуються донаторами NO (нітратами, молсидоміном), та особам, молодшим 18років.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Не рекомендується застосування препарату разом з іншимизасобами для лікування розладів ерекції.

Передозування. Доза, щоперевищує 0,1 г, не покращує ефективність препарату, але вона може збільшитикількість та тяжкість побічних ефектів.

Особливості застосування. Препарат потрібнозастосовувати з обережністю при серпоподібній анемії, лейкемії,множинній мієломі, хворобах печінки або нирок, будь-яких хворобах пенісаабо його деформаціях.Особам похилого віку першу дозупрепарату лікар повинен підібрати індивідуально.Оскільки препарат може бутипричиною запаморочення та порушень зору, необхідно дотримуватися обережностіпри керуванні автомобілем або роботі з механізмами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при кімнатноїтемпературі. Термін придатності - 1 рік.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z