Загружается, подождите...

Постеризан форте (Posterisan forte)


основні фізико-хімічні властивості: білі або жовтуваті супозиторії із запахомфенолу;

склад: 1 супозиторій (2 г) містить 387,1 мг стандартизованої суспензіїкультури бактерій (містить 1,0 x 109 E.coli та 6,6 мг зрідженогофенолу як консерванту); 5 мг гідрокортизону;допоміжні речовини: ацетилцистеїн, DL-α-токоферол,етилендіамінтетраацетат двонатрієва сіль, твердий жир,макрогол-гліцеролгідроксистеарат.

Форма випуску. Супозиторії.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні препарати для місцевогозастосування. Код АТС С05А А01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Стимулює процеси місцевого імунітету за рахунокантигенної дії, спричиняючи як неспецифічну, так і специфічну імунні реакції,внаслідок чого підвищується місцевий імунний опір. Прискорює та покращуєзагоювання ран, має виражену протизапальну, протинабрякову та протисвербіжнудію.Фармакокінетика.Внаслідок сорбції та трансцитозу компонентисуспензії культури бактерій діють як антигени та ініціюють процес місцевоїімунізації, що, в свою чергу, спричиняє захисну імунну реакцію.

Показання для застосування. Для лікування гемороїдальних вузлів, щознаходяться в прямій кишці, свербежу анальної ділянки.

Спосіб застосування та дози. Дорослим по 1 супозиторію два рази на день(ранком та ввечері), по можливості, після дефекації.Тривалість курсу лікування 5 - 7 днів, але не більше 14 днівбезперервного застосування.

Побічна дія. У хворих з підвищеною чутливістю до фенолу можутьбути небажані ефекти у вигляді алергії.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Специфічні захворювання шкіри (туберкульоз, сифіліс, гонорея), вітряна віспа,грибкові захворювання.

Передозування. Немає даних.

Особливості застосування. Перед застосуванням необхідно здійснити туалет шкірианальної ділянки. Невідомо, чи проникає гідрокортизон через плаценту, чивиділяється з молоком. Тому при вагітності та при годуванні груддю препаратслід застосовувати тільки при гострій необхідності.

Взаємодія з іншими препаратами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці притемпературі до 25°С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z