Загружается, подождите...

Поліфепан (Polyphepanum)


основні фізико-хімічні властивості: порошок темно-коричневого кольору, нерозчиняється у воді, без смаку і запаху;

склад: 1 пакет містить лігніну деревини 250 г.

Форма випуску. Порошок для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Ентеросорбенти. Код АТС А07В С.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат виготовлений з гідролізованого лігнінудеревини. Має високу сорбційну властивість щодо різних мікроорганізмів,продуктів їх життєдіяльності, токсинів, харчових алергенів, отрут, тяжкихметалів, радіоактивних ізотопів, аміаку, катіонів холестерину, жовчних кислот ісприяє їх виведенню з організму.Поліфепам має адсорбуючу, дезінтоксикаційну, протидіарейну,антиоксидантну, гіполіпідемічну дії.Фармакокінетика. Виводиться через кишечник у незміненому вигляді.

Показання для застосування. Гострі і хронічні захворюванняшлунково-кишкового тракту різної етіології, які супроводжуються діареєю. Стани,які супроводжуються гострою і хронічною інтоксикацією, гострі отруєння, нирковаі печінкова недостатність, алергічні захворювання, порушення ліпідного обміну,стани після хіміо- та промененевої терапії. Абстинентний, алкогольний синдроми.

Спосіб застосування та дози. Поліфепан приймають внутрішньо ложкою,запиваючи невеликою кількістю кип’яченої води або розмішуючи в 1/3 склянці водиза 1 годину до приймання їжі (добова доза становить ½ - 1 г на 1 кг маситіла у 3 - 4 прийоми). Дітям до 1 року – по 1 чайній ложці, від 1 до 7 років –по 1 десертній ложці, від 7 років і старше – по 1 столовій ложці 3 - 4 рази надень. При гострих станах препарат приймати протягом 3 – 10 днів, а при тривалихі хронічних захворюваннях – від 14 до 45 днів, курсами по 10 - 15 днів зперервою у 7 - 10 днів.Вводять через дренажні системи і зонди у різні відділишлунково-кишкового тракту (шлунок, тонкий і товстий кишечник через гастро-,ентеро- і цекостоми, а також у вигляді високих клізм).При зондовому введенні розводять питною водою у співвідношенні 1: 5 - 1: 10 залежно від об’єму і місця введення.

Побічна дія. Алергічні реакції, запори. При триваломузастосуванні – гіпокальціємія, гіповітаміноз В, D, Е.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату; запори, анациднийгастрит.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. При схильності до запорів, запивати великоюкількістю води. Інтервал між прийманням препарату та інших лікарських засобівне менше 1 години. Тривале застосування повинно поєднуватися з прийомомпрепаратів кальцію, вітамінів групи В, D, Е.Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному прийманні з іншимипероральними лікарськими засобами знижує їх ефективність.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,прохолодному місці (при температурі 8-15°С). Після відкриття – у щільнозакритій тарі. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z