Загружается, подождите...

Полігемостат (Poligemostat)


основні фізико-хімічнівластивості: порошок у пакетиках від коричневого до темно-коричневого кольору зіспецифічним запахом;

склад: 1 пакетик містить:звіробою екстракту сухого – 0,025г;деревію екстракту рідкого (вперерахуванні на суху речовину) – 0,025 г; хвоща польового екстракту сухого0,025 г;кропиви екстракту густого (вперерахуванні на суху речовину) – 0,025 г;кори дуба екстракту сухого – 0,5375г;кальцію альгінату – 1,71 г;хлоргексидину розчину 0,05% (вперерахуванні на суху речовину) – 0,0025 г;амінокапронової кислоти – 0,15 г.

Форма випуску. Порошок для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Антигеморагічні засоби.Код АТС В02.

Фармакологічні властивості. Частинки кальцію альгінатумають високу сорбційну здатність та високу контактну поверхню, а такожзабезпечують необхідну концентрацію іонів кальцію в раневій зоні. Вони і єосновою для утворення тромбу. Екстракт кори дуба забезпечує коагуляцію білківплазми та має протизапальну дію. При контакті з раневою поверхнею кальціюальгінат та дубильні властивості кори дуба забезпечують швидке утвореннятромбу, тим самим зупиняючи кровотечу. Амінокапронова кислота, пригнічуючифібриноліз, запобігає виникненню вторинної кровотечі. Екстракти кропиви,деревію, звіробоя, хвоща активізують репаративні процеси в рані. Хлоргексидин єантисептиком, що запобігає розвитку інфекції в рані.

Показання для застосування.Зовнішні капілярні та венознікровотечі.

Спосіб застосування тадози. Полігемостатзастосовують місцево одноразово. Пакетик з препаратом відкривають безпосередньоперед застосуванням і одразу ж після осушення раневої поверхні наносять порошокрівномірним шаром, потім притискають його марлевою серветкою до повної зупинкикровотечі. На ранах з невисокою інтенсивністю кровотечі допускаєтьсязастосування препарату без попереднього висушення раневої поверхні марлевоюсерветкою та без наступного притискання нею шару препарату. При недостатнійтовщині шару порошку на поверхні може виступити кров. У такому випадкунеобхідно підняти марлеву серветку і присипати ділянки, що кровоточать,додатковою кількістю препарату, а потім знову притиснути.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації, вік до 18років.

Передозування.Випадки передозування не описані.

Особливості застосування. Не застосовувати препарат з пошкодженоїупаковки.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами.Невідома.

Умови та термінзберігання. Зберігати в сухому та недоступномудля дітей місці, при температурі від 15 до 25°С. Термін придатності – 1,5 року змоменту випуску. Не застосовувати після закінченнятерміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z