Загружается, подождите...

Плантекс (Plantex)


основні фізико-хімічні властивості: світло-коричневі мармурові дрібні гранули;

склад: 1 пакетик (5 г) містить екстракту фенхелю 250 мг; фенхельногоароматизатора з мінімальним вмістом 0,5 мг анетолу і 0,2 мг фенхону; допоміжні речовини: глюкоза безводна, лактози моногідрат.

Форма випуску. Гранули розчинні.

Фармакотерапевтичнагрупа. Засоби,щозастосовуються при функціональних розладах шлунково-кишкового тракту. Код АТСA03А Х20.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Активні речовини, що входять до складу препарату,стимулюють процес травлення, зменшують газоутворення у кишечнику, поліпшуютьвідходження газів, пом’якшують спазми кишечнику.Фармакокінетика. Препарат рослинного походження. Фармакокінетика невивчалась.

Показання для застосування. Усунення розладів травного дискомфорту, таких якспазми кишечника, накопичення газів і метеоризм у дітей.Застосовується для профілактики метеоризму у дітей.

Спосіб застосування та дози. Немовлятам від 2 тижнів до 1 року: по 1 - 2 пакетики на добу. Висипати вміст одного пакетика у пляшечку для годування, додати 100 млтеплої свіжоперевареної води і добре струсити, щоб гранули розчинились. Даватирідину немовляті після годування.Діти від 1 до 4 років: по 2 - 3 пакетики на добу. Висипати вміст одногопакетика у чашку і додати 100 мл теплої свіжоперевареної води чи молока.Перемішати рідину до розчинення і давати дитині після або між годуваннями. У дозах, що рекомендуються, ПЛАНТЕКС® може застосовуватисьнеобмежений час.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відома гіперчутливість до компонентів препарату.

Передозування. Симптоми передозування не виявлені.

Особливості застосування. Дітям слід давати тільки свіжоприготовлену теплурідину. Не підсолоджувати. ПЛАНТЕКС® рекомендується також прийматижінкам, які годують груддю: по 3 - 4 пакетики на добу.Через те що ПЛАНТЕКС® містить глюкозу і лактозу, нерекомендується застосовувати більше 2 пакетиків на добу дітям з лактазноюнедостатністю, з галактоземією або синдромом порушення всмоктуванняглюкози/галактози (зниження всмоктування галактози чи глюкози у слизовійоболонці тонкого кишечнику). Один пакетик містить 4,7 г карбогідратів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодії препарату з іншими лікарськимизасобами дотепер не відмічалось.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 0 С.Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z