Загружается, подождите...

Подорожника сироп від кашлюдр. тайсс (Plantain cough syrup dr.theiss)


основні фізико-хімічні властивості: в’язка рідина темно-коричневого кольору, зароматним запахом і солодка на смак;

склад: 10 г сиропу містять екстракту подорожника 0,5 г;допоміжні речовини: сироп буряка цукрового, калію сорбат, олія м’ятиперцевої, сироп інвертного цукру, вода.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Відхаркувальні засоби. Код АТC R05C A17**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Основнимидіючими речовинамиподорожника ланцетолистого є слизи, ірідоїдніглікозиди (аукубін, катапол), фенолкарбонові кислоти (хлорогенова кислота) і їхглікозиди (вербаскозид), сапоніни, флавоноїди, таніни. Завдяки цим речовинамподорожник ланцетолистий має протизапальні, секретолітичні та антибактеріальнівластивості. Розріджує мокротиння, сприяє відхаркуванню.Фармакокінетика. Дані про фармакокінетику відсутні.

Показання для застосування. Гострі та хронічні бронхіти, трахеобронхіти,пневмонії та інші застудні захворювання, які супроводжуються кашлем.

Спосіб застосування та дози. Кожні 2 - 3 години (5-7 разів на добу) дітямдо 6 років приймати по ½ чайної ложки, дітям від 6 до 12 років – по 1чайній ложці, дорослим і дітям старше 12 років – по 1 столовій ложці. Примітка. 1 чайна ложка містить приблизно 5 мл ( 6,4 г ) препарату, 1столова ложка – приблизно 15 мл ( 19,2 г ) препарату. Тривалість лікуваннявизначається індивідуально.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Черезвміст у препараті олії м’яти перцевої цей лікарський засіб не слідзастосовувати дітям до 2 років.

Передозування. Про симптоми передозування препарату дотеперповідомлень немає.

Особливості застосування. 100 мл препарату містять 21,06 г сахарози, 15,06 гглюкози і 14,31 г фруктози. Це слід враховувати пацієнтам з непероносимістюбудь-якого цукру. Калію сорбат, що міститься в препараті, шкідливий для людей,які дотримуються низькокалійної дієти. Препарат можна застосовувати у періоди вагітності і лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС вмісцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки. Не слідзастосовувати препарат після зазначеної дати терміну придатності. Післярозкриття флакона його вміст можна застосовувати протягом 3 місяців.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z