Загружается, подождите...

Плантаглюцид-здоров’я (Plantaglucid-zdorovye)


основні фізико-хімічні властивості: гранули від світло-коричневого із сіруватимвідтінком до темно-коричневого із сіруватим відтінком або темно-сірого кольору,зі слабким специфічним запахом, солодкого смаку;

склад: 1 пакет (2 г гранул) міститьплантаглюциду – 1 г;допоміжні речовини: цукор-рафінад.

Форма випуску. Гранули.

Фармакотерапевтична

група. Засоби, що впливають на системутравлення та метаболізм. Засоби для лікування кислотно-залежних захворювань.Код АТС A02Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Плантаглюцид – засіб рослинногопоходження, являє собою сумарний препарат з листя подорожника великого(Рlаntаgо major L.). Містить суміш полісахаридів.Виявляє спазмолітичну, протизапальну та в’яжучу дію. Знижує тонусгладких м’язів шлунка і кишечнику, зменшує набряклість складок слизовоїоболонки шлунка. Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування. Гіпоацидний гастрит (лікування і профілактикарецидивів), розлади травлення, пов’язані зі зниженою кислотністю шлунковогосоку.

Спосіб застосування та дози. Призначають внутрішньо, за 20–30 хв до їди,розводячи перед прийомом в ¼ склянки теплої води.Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 пакету 2–3 рази надобу. Дітям віком від 6 до 12 років призначають по ½ пакету 2–3 рази надобу, дітям молодше 6 років – ¼ пакету 2–3 рази на добу. Тривалістьлікування в період загострення гастриту – 3–4 тижні.Для профілактики рецидивів препарат застосовують у тих самих дозах 1–2рази на добу протягом 1–2 міс.

Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься. Іноді можливіалергічні реакції, печія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, гіперацидний гастрит,виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки з підвищеною кислотністю.

Передозування. При передозуванні можливо посилення побічнихефектів. Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія.

Особливості застосування. Хворим на цукровий діабет слід враховувати, що 1пакет препарату містить 1 г цукру-рафінаду.Інформація щодо застосування препарату для лікуваннядітей молодше 6 років, у вагітних і в період годування груддю відсутня.Препарат не впливає на здатність керуватитранспортними засобами і на виконання потенційно небезпечних видів діяльності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дані щодо взаємодії препарату з іншимилікарськими засобами відсутні.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому місці при температурі від 15°Сдо 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z