Загружается, подождите...

Піновіт (Pinovit)

основні фізико-хімічнівластивості: прозора безбарвна або з трохи жовтуватим відтінкоммасляниста рідина із специфічним запахом;

склад: олії сосни гірської- 35 г, оліїм’яти перцевої - 10 г, олії евкаліпта - 5 г, токоферолу ацетату - 15 г, тимолу- 0,3 г; допоміжні речовини: тригліцериди -до 1 л.

Форма випуску. Спрей назальний,дозований.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуютьсяпри захворюваннях порожнини носа. АТС R01А Х30.

Фармакологічні властивості. Піновіт виявляєпротизапальну та протинабрякову дії, зменшує виразність місцевих ексудативнихреакцій, зменшує в’язкість секрету слизової оболонки дихальних шляхів. Препаратчинить антибактеріальну дію щодо деяких штамів грампозитивних та грамнегативнихбактерій, а також протигрибкову дію стосовно дріжджових та плісневих грибів.Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Гострі та хронічні ринітинеалергічної етіології, ринофарингіти, інфекційно-запальні захворюванняслизової оболонки носа і носоглотки, ларинготрахеїти.

Спосіб застосування та дози. Піновіт інстилюють по 1дозі у кожний носовий хід 3 - 6 разів на добу залежно від вираженостізапального процесу. Для цього знімають запобіжний ковпачок насоса-дозатора,легким натисканням пальців вприскують препарат і закривають насос-дозаторзапобіжним ковпачком.При захворюваннях трахеї та бронхів рекомендуєтьсяодночасне призначення розведеного препарату у вигляді інгаляцій по 2 мл 2 разина день за допомогою інгалятора.

Побічна дія. У деяких хворих препаратможе спричинити минущі явища місцевого подразнення: легке печіння, свербіж,набряк слизової оболонки носової порожнини.

Протипоказання. Алергічні риніти,підвищена чутливість до компонентів препарату, дитячий вік до 3 років.

Передозування. Не описане.

Особливості застосування. Перед застосуваннямзніміть захисний ковпачок насоса-дозатора. Легким натискуванням пальців зробіть2 пробні вприскування (не в ніс), а потім вприсніть у ніс кількість доз,прописаних лікарем. Після використання завжди закривайте насос-дозатор захиснимковпачком. Перед використанням Піновіту необхідно перевірити індивідуальнуреакцію пацієнта на препарат після однократної його інстиляції у ніс. Прирозвитку алергічних реакцій препарат відміняють.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігають у недоступномудля дітей та захищеному від світла місці при температурі від 15 до 25 °С.Термін придатності 2 роки. Після відкриття флакона препарат придатний 28 діб.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z