Загружается, подождите...

Піносол крем у ніс (Pinosol nasal cream)


основні фізико-хімічні властивості: гомогенний крем білого кольору з приємнимароматом ефірних олій;

склад: 10 г крему містять 0,1 г евкаліптової олії, 0,38 г олії соснизвичайної, 0,0032 г тимолу, 0,17 г токоферолу ацетату;допоміжні речовини: олія рапсова, сепігель 305, сепіцид НВ, сепіцид C1,вода очищена.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Протинабрякові та інші препарати для місцевогозастосування при захворюваннях порожнини носа. Код АТС R01AX30.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фармакологічні властивостіокремих активних речовин та механізми їх дії повністю не з’ясовані.Компоненти препарату забезпечують антисептичну дію,викликають гіперемію, стимулюють процеси грануляції та епітелізації тканин.Протимікробну дію проявляють олія сосни звичайної, евкаліптова олія йтимол. Гіперемія викликана місцевою дією препарату та стимуляцією звільненняендогенних медіаторів (наприклад брадикиніну) з наступною вазодилатацією.Вітамін Е підсилює сукупну дію на процеси грануляції та епітелізаціїтканин.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Препарат застосовують при запальнихзахворюваннях слизової носа та носоглотки, а також після оперативних втручань упорожнині носа. Спосібзастосування та дози. Препарат у невеликій кількості (видавити зтюбика приблизно 0,5 см) наносять 3 - 4 рази на добу через носові отвори напередню частину слизової носової порожнини. Для введення можна застосовуватигігієнічні палички (палички, кінцівка яких загорнута у вату), потім помірнимстискуванням обох крил носа розтерти крем по слизовій. Препарат застосовуть протягом 5 - 7 діб.

Побічна дія. Звичайно препарат переноситься добре, лише впоодиноких випадках можуть виникнути свербіж або печіння в носовій порожнині.

Протипоказання. Препарат не можна застосовувати при підвищенійчутливості до засобу та запаленні слизової носа алергічного походження. Незастосовувати для лікування дітей віком до 1 року.

Передозування. Небезпека передозування при місцевому застосуваннівідсутня.

Особливості застосування. Дітям віком від 1-го до 2-х років препарат вводятьтільки за суворим дотриманням правил застосування (розтерти крем по слизовійноса помірним стисканням обох крил носа).Не можна допускати попадання препарату на слизову оболонку ока. Препарат можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла,недоступному для дітей місці при температурі 15 - 25 оС. Термінпридатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z