Загружается, подождите...

Піковіт (Pikovit)


основні фізико-хімічні властивості: густий в’язкий сироп від світло-жовтого дооранжево-коричневого кольору з приємним запахом; склад: 5 мл (1 мірна ложка) сиропу містять:ретинолу (вітамін А у вигляді ретинолу пальмітату) 900 МО;холекальциферолу (вітамін Д3) 100 МО;кислоти аскорбінової (вітамін С) 50 мг;нікотинаміду 5 мг;тіаміну гідрохлориду (вітамін В1) 1 мг;рибофлавіну фосфат натрієвої солі (вітамін В2) 1 мг;піридоксину гідрохлориду (вітамін В6) 0,6 мг;ціанокобаламіну (вітамін В12) 1 мкг;дексапантенолу (Д-пантенолу) 2 мг;допоміжні речовини: агар, трагакант, глюкоза рідка,ароматизатор олія апельсинова, ароматизатор апельсиновий концентрат,ароматизатор грейпфрутовий концентрат, полісорбат 80, кислота лимонна безводна,барвник червоний (Е124), натрію бензоат, вода очищена, сахароза.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні комплекси без добавок. Код АТС А11ВА.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Піковіт сироп містить дев’ять найважливіших вітамінів,які беруть участь у регуляції багатьох біохімічних процесів в організмі.Вітаміни групи В (В1, В2, В6) та нікотинамідберуть участь у процесах обміну вуглеводів, білків і жирів, а також вониважливі для функціонування нервової системи. Вітамін А потрібен для розвиткуклітин епітелію та для синтезу зорового пігменту. Вітамін Д регулює засвоєннякальцію та сприяє належній мінералізації кісток і зубів. Вітамін С контролюєвсмоктування заліза та бере участь у багатьох окисно-відновних процесах ворганізмі. Фармакокінетика.Фармакокінетичні параметри для сиропу Піковітне визначалися.

Показання для застосування. Як профілактичний та лікувальний засіб для дітей:при зниженому апетиті;при фізичних і психічних перевантаженнях ушколярів; при відставанні у розвитку;як допоміжний засіб при лікуванні антибіотиками; при сезонному дефіциті фруктів та овочів у раціоні.

Спосіб застосування та дози. Для профілактики гіповітамінозу: дітям від 1 до 3років – по ½ мірної ложки (2,5 мл) сиропу на добу; дітям від 4 до 6років – по 1 мірній ложці (5 мл) сиропу на добу; дітям від 7 до 14 років – по1,5 мірної ложки (7,5 мл) сиропу на добу; Для лікування гіповітамінозу: дітям від 1 до 3років – по 1 мірній ложці (5 мл) сиропу двічі на добу; дітям від 4 до 6 років –по 1 мірній ложці (5 мл) сиропу тричі на добу; дітям від 7 до 14 років – по 1мірній ложці (5 мл) сиропу 3 – 4 рази на добу; Сироп слід приймати після їди, можна додавати дочаю, соку або фруктового пюре.Піковіт рекомендується застосовувати протягом 1місяця, курс лікування – 2 – 3 рази на рік.

Побічна дія. При застосуванні препарату в рекомендованих дозахпобічні ефекти не виникають. У людей з підвищеною чутливістю до будь-якогоінгредієнта препарату можуть виникати реакції гіперчутливості, у такому разіприйом сиропу слід припинити.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого інгредієнтапрепарату. Гіпервітаміноз А і D. Діти віком до 1 року.

Передозування. Тривале застосування високих доз може спричинитигіпервітаміноз А і Д, хоча ймовірність передозування мінімальна. Припередозуванні лікування - симптоматичне.

Особливості застосування. Дози вітамінів у складі сиропу Піковіт відповідають потребам організмудитини.Пацієнти, хворі на цукровий діабет, можутьзастосовувати цей препарат, але вони повинні враховувати, що 5 мл сиропу (1мірна ложка) містять 3 г цукру.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25оСу захищеному від світла місці. Після першого відкриття флакона сиропрекомендується використати протягом 2 місяців.Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z