Загружается, подождите...

Перхотал (Perkhotal)


міжнародна та хімічна назви: Ketoconazole;1-цис-1-ацетил-4-пара-n-[2-(2,4-дихлофеніл)-2-(імідазол-1 -іл-метил)-1,3-діоксолан-4-іл]-метоксифеніл-піперазин;

основні фізико-хімічні властивості: шампунь 1% голубого кольору з приємнимзапахом, шампунь 2% рожевого кольору з приємним запахом;склад: 1 мл 1 % шампуню містить кетоконазолу - 10мг;2% шампуню - кетоконазалу - 20 мг;допоміжні речовини: шампунь 1 %: натрію лаурилсульфат,кокодиетаноламід, твін 80, натрію хлорид, пропіленгліколь, динатрієва сільетилендіамінтетраоцтової кислоти, хлористоводнева кислота, триетаноламін,полікватерніум (галсілк-700), етиленглікольмоностеарат, барвник брильянтовийсиній № 1, ароматизатор SSB DO 1274, вода очищена;шампунь 2 %: натрію лаурилсульфат, кокодиетаноламід,твін 80, натрію хлорид, пропіленгліколь, динатрієва сільетилендіамінтетраоцтової кислоти, хлористоводнева кислота, триетаноламін,полікватерніум (галсілк-700), етиленглікольмоностеарат, барвник Понсо 4R,ароматизатор SSB DO 1274, вода очищена.

Форма випуску. Шампунь.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування грибковихзахворювань. ATCS02AC01.

Фармакологічні властивості. Синтетичний препарат ряду кетоконазолу, щомає протигрибкові властивості.Протигрибковий засіб з групи імідазольних похідних.Кетоконазол має виражену протигрибкову дію, специфічно блокує синтез грибковихстеролів. Активний щодо дерматофітів та різних штамів Candida spp., Microsporumspp. і Trichophytum spp. Epidermophyton floccosum. Фармакологічні властивостізумовлені здатністю чинити ушкоджуючу дію на клітинну мембрану грибів. Фармакокінетика.При зовнішньому застосуванніне піддається суттєвій резорбції. Систематичне місцеве застосування в формі 1%,2% шампуню приводить до накопичення кетоконазолу в кератині волосся, але єнезначним.

Показання для застосування. Лікування грибкових ушкоджень шкіриволосяної частини голови: лупа, себорейна екзема, висівкоподібний лишай.

Спосіб застосування та дози. Шампунь з теплою водою наносять на волосянучастину голови і залишають на 3 - 5 хвилин, після чого змивають. Привисівкоподібному лишаї шампунь застосовують 1 раз на добу, курс лікування - 5днів. При себорейному дерматиті і лишаї волосяної частини голови шампуньзастосовують 2 рази на тиждень, протягом 2-4тижнів. Для профілактикивисівкоподібного лишаю шампунь застосовують 1 раз на добу протягом 3 діб;себорейного дерматиту та лупи - 1 раз на тиждень.

Побічна дія. При місцевому застосуванні можливе виникненнявідчуття печії, свербежу; підвищена жирність або сухість, випадання волоссяздебільшого в перші дні лікування. У пацієнтів з пофарбованим та хімічнимушкодженням можлива зміна кольору волосся.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Шампунь застосовується тільки зовнішньо.Взаємодії з іншими лікарськими засобами не спостерігалося.

Передозування. При зовнішньому місцевому застосуванні препаратусимптоми передозування малоймовірні.

Особливості застосування. Шампунь застосовується тільки зовнішньо.Застерігатися від попадання шампуню в очі. При попаданні в очі слід ретельнопромити водою.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºСв недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z