Загружается, подождите...

Ксигель (Oxygel)


міжнародна та хімічна назви: benzoylperoxidum;1-етил-6-фтор-1,4-дигідро-4-оксо-7-(1-піперазиніл)-3-хінолінкарбоновакислота;

основніфізико-хімічні властивості: білийабо майже білий однорідний гель. склад: 1г гелюмістить бензоїл пероксиду 100 мг;допоміжніречовини: карбопол-940, метилпарабен, пропіленгліколь, діетиламін, ароматизаторз запахом троянди, лавандовий парфум Р 421, вода очищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Антисептичний засіб. Код АТС D10A T01.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Проявляє антисептичну, кератолітичну дії, гальмує (за рахунок вивільненнякисню) розвиток анаеробних мікроорганізмів Propionibacterium acnes. Препаратпокращує оксигенацію тканин, пригнічує продуктивність шкірного жиру в сальнихзалозах.Фармакокінетика.Оксигель всмоктується через шкіру, де перетворюється в бензойну кислоту.Близько 5 % препарату виділяється в незмінному вигляді з сечею.

Показання длязастосування. Вугрі легкоїта середньої вираженості. Виразки нижніх кінцівок різного походження.

Спосібзастосування та дози. Оксигельможе застосовуватись як єдиний терапевтичний засіб для локального лікуваннязвичайних (юнацьких) вугрів, від слабко виражених до помірних висипань. Прибільш серйозних висипаннях вугрів Оксигель може бути призначений як доповнюючийлікарський засіб. Промийте враженіділянки шкіри туалетним милом і водою, просушіть обережними похлопуваннями.Нанесіть препарат в кількості, достатньої для того, щоб змазати всю ураженуділянку, і легко втирайте його в шкіру. Втирайте препарат в помірній кількості1-2 рази на день до повного зникнення вугрів. При лікуваннівиразки на нижніх кінцівках застосовують пов’язку з цим препаратом 2 рази надобу, протягом 2-3 тижнів.

Побічна дія. Місцеве подразнення, алергічне подразнення,сухість шкіри.

Протипоказання.Підвищена чутливість докомпонентів препарату, травмована шкіра в ділянці висипання вугрів.

Передозування. Про передозування Оксигелю повідомлень не надходило.У випадку прояви побічних ефектів потрібно припинити застосування препарату.Особливості застосування. Потрібноуникати потрапляння цього препарату в очі і на слизові оболонки. Люди зісвітлою шкірою можуть починати застосування препарату з 1 разу на добу перед сном,залишаючи гель на обличчі протягом всієї ночі. Цей препарат може відбілюватикольорові тканини. З обережністю призначають вагітним та в період лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні Оксигелю ітретиноїну може дезактивуватись дія останнього. Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, притемпературі від 8 до 25 0С. Термін придатності

2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z