Загружается, подождите...

Остеоартізі (Osteoarteaze)


основні фізико-хімічні властивості: білі з вкрапленнями табсули розміром 22 мм злінією розлому, вкриті прозорою оболонкою;

склад: 1 табсула містить глюкозаміну гідрохлориду 750 мг; магнію фосфату 60 мгеквівалентно 12 мг магнію; кальцію гідрофосфату 150 мг еквівалентно 35 мгкальцію;допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована, целюлозамікрокристалічна, кроскармелоза-натрій, магнію стеарат, повідон, кремніюдіоксид колоїдний безводний, гіпромелоза, макрогол 8000, віск карнаубський,тальк очищений.

Форма випуску. Табсули, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патологіїопорно-рухового апарату. Код АТС М09А Х10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Глюкозамін є натуральним водорозчинним аміносахаридом,який входить до складу майже усіх тканин людини, включаючи хрящі і синовіальнурідину. Він виробляється організмом із глюкози. Глюкозамін бере участь упобудові хрящової тканини, кісткової тканини, створенні сухожилля, синтезісуглобової рідини, сполучної тканини, шкіри. Використовується хондроцитами длясинтезу глюкозаміногліканів, протеогліканів і гіалуронової кислоти .Глюкозамін має хондропротекторний та помірний протизапальний ефекти.Нестача глюкозаміну може зменшити швидкість вироблення змазки і спричинитизагущення у суглобах і сполучних тканинах компонентів, що всмоктуються. Цезменшує здатність суглоба до амортизації і веде до наступної травми суглоба. Прийом екзогенного глюкозаміну перешкоджає прогресуванню дегенеративнихпроцесів в опорно-руховому апараті, збільшує швидкість відновлення хряща інормалізує обмін речовин у хрящовій і кістковій тканинах. Крім того, він захищаєхрящ від токсичного впливу нестероїдних протизапальних засобів іглюкокортикоїдів.Магнію фосфат має протисудомну і спазмолітичну дії, швидко усуває більрізного характеру, бере участь у вуглеводному обміні, біосинтезі білків.Кальцій бере участь у формуванні міцної кісткової тканини, передачінервового сигналу і скороченні м’язів. Фосфорнокислий кальцій входить до складуклітин кісток і разом з альбуміном утворює кісткову тканину. Ця сіль кальціюкорисна при захворюваннях зубів, утворює нові кров’яні тільця і сприяєвідновленню втраченої енергії. Додавання в препарат кальцію і магнію сприяє відновленню і формуваннюкісткової тканини, зміцненню стінок судин, нормалізації роботи нервовоїтканини.Фармакокінетика. Фармакокінетикапрепарату в цілому не досліджувалась.

Показання для застосування. Больовий синдром при остеоартриті,остеохондрозі, ревматизмі, фіброзиті, міозиті; больовий та набряковий синдромипри артриті, подагрі; остеоартроз.

Спосіб застосування та дози. Приймати внутрішньо дорослим та дітям старше12 років по 1 табсулі 2 рази на добу під час їжі протягом 4 - 6 тижнів. Добовадоза – 2 табсули. Потім приймати по 1 табсулі для підтримуючого лікування.

Побічна дія. Препарат переноситься добре, але у поодинокихвипадках можуть спостерігатися такі побічні явища.З боку травної системи: гастралгія,метеоризм, діарея, запор.Алергічні реакції: кропив’янка, свербіж.

Протипоказання. Людям, які страждають алергією на морепродукти, рекомендуєтьсяуникати прийому цього препарату, оскільки він містить інгредієнти, одержані зморепродуктів.Підвищена чутливість до глюкозамінугідрохлориду та інших компонентів препарату; фенілкетонурія; вагітність, періодлактації; діти до 12 років.

Передозування. Випадки передозування не відмічались.

Особливості застосування. Адекватних і суворо контрольованихдосліджень щодо безпечності та ефективності застосування препарату у дітейвіком до 12 років, а також при вагітності та в період лактації не проводилось. Вплив на здатність керувати автотранспортом та іншими механізмами.При лікуванні препаратом немає суворих застережень для водіїв таоператорів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат сумісний з нестероїднимипротизапальними засобами та глюкокортикостероїдами. Зменшує абсорбціюнапівсинтетичних пеніцилінів, хлорамфеніколу.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці прикімнатній температурі (не вище 30°С). Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z