Загружается, подождите...

Орасепт (Orasept)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина червоногокольору із запахом і смаком вишні/фенолу;склад: фенол 1,4 %;допоміжні речовини: гліцерин, сахаринат натрію,вода, барвник FD&C червоний № 40, смаковадобавка.Форма випуску. Спрей.

Фармакотерапевтична група. Місцевий антисептичнийі анестезуючий засібдля лікування горла. Код АТС R02A.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Активною речовиною даногопрепарату є фенол; у низьких концентраціях(від 0,25 % до 1,5 %) його водно-гліцериновий розчин застосовується як місцевийантисептичний (бактерицидна і протигрибкова дія)і місцевий анестезуючий засіб для оброблення слизовоїоболонки порожнини рота та глотки. Гліцеринсправляє пом’якшувальну дію на слизову оболонку ротової порожнини.Фармакокінетика.Препарат для місцевогозастосування. Фенол, що входить до його складу,виділяється слизом, з подальшим виведеннямчерез шлунково-кишковий тракт. Проходженняпрепарату через печінку і виділення ниркамибільш вірогідно у випадках передозування.

Показання для застосування. Орасепт застосовуєтьсявоториноларингології при лікуванні запальних процесів у глотці (тонзилітів, фарингітів); у стоматології: при лікуванні мікробнихі вірусних стоматитів; при гінгівітах, парадонтитах,опіках і механічних ушкодженнях слизовоїоболонки рота під час стоматологічних процедур.

Спосіб застосування та дози. Розпиляти безпосередньо на запалену ділянку3-5 разів. Препарат після розпилення можнапроковтнути. Повторювати через кожні 2-4 години.

Побічна дія. Концентрація фенолу впрепараті визнана безпечною, з поглядутоксичності або онкогенності. Орасепт не чинить ушкоджувальної дії на зубну емаль.Протипоказання.Підвищенаіндивідуальна чутливість до препарату. Значніпорушення функцій печінки і нирок.

Передозування. Не описано. У разіпередозування рекомендується симптоматичне лікування (промивання шлунка, занеобхідності - госпіталізація в токсикологічневідділення).Особливостізастосування. Слідз обережністю призначати привагітності та в період лактації. Зберіганнясимптомів хвороби протягом 5 днів і більшеможе свідчити про наявність органічноїпатології (абсцес, новоутворення та ін.), що потребуєхірургічних або інших спеціальних методівлікування.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Даніпро вплив препарату на фармакодинаміку і фармакокінетику іншихлікарських засобів відсутні.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатнійтемпературі, у сухому, темному місці, недоступному для дітей. Не допускати замерзання. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z