Загружается, подождите...

Офтальмосол (Ophthalmosol)


основні фізико-хімічнівластивості:прозора безбарвна або жовтувата рідина;

склад: 1 мл розчину містить 6,4мг натрію хлориду; 0,75 мг калію хлориду; 0,48 мг кальцію хлориду гексагідрату;3,9 мг натрію ацетату тригідрату; 0,3 мг магнію хлориду гексагідрату; 1,7 мг натрію цитрату; допоміжні речовини: водадля ін’єкцій, 1М розчин кислоти хлористоводневої, 1М розчин натріюгідроксиду.

Форма випуску. Розчин іригаційний.

Фармакотерапевтична група. Засоби, яківикористовуються в офтальмології. Замінники сльозної рідини. Код АТС S01X А20.

Фармакологічні властивості.Офтальмосолє фізіологічною іригаційною рідиною. Він має ізотонічні властивості до очноїтканини та містить електроліти, необхідні для нормалізації клітинногометаболізму.

Показання для застосування.Длязрошення в процесі іригації-аспірації передньої камери ока при операціїекстракції катаракти з імплантацією інтраокулярної оптичної лінзи. Він такожзастосовується для промивання очей, зовнішнього слухового проходу і вушноїраковини, порожнини носа і горла перед операціями на цих органах.

Спосіб застосування та дози.Офтальмосолзастосовується відповідно до установленої практики. Васептичнихумовахвставити голку у велику круглу частину гумового корка. Перед іригацією потрібноперевернути пляшку і дати заповнити розчину всю довжину трубок до повноговиходу повітря. Доза встановлюєтьсяіндивідуально для кожної процедури, виходячи з показань до застосування.

Побічна дія. Можливо виникненнябульозної кератопатії при анормальному епітелії рогівки або при будь-якій іншійтравмі.

Протипоказання. Невстановлені

.

Передозування. Передозування препаратомнеможливе.

Особливості застосування. Офтальмосол не можназастосовувати для ін’єкцій. Не використовувати розчин, якщо він помутнів, атакож у разі, якщо ушкоджено кришку або саму пляшку. Оскільки розчин не міститьконсервантів, вміст упаковки повинен бути використаний повністю одночасно.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання.Зберігаютьпри температурі від 150С до 25 0С. Термін придатності - 2роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z