Загружается, подождите...

Нурофєн ультракап (Nurofen ultracap)


міжнародна та хімічна назви: ibuprofen;(RS)-2-(4-ізобутилфеніл)-пропіонова кислота;

основні фізико-хімічні властивості: м’які желатинові капсули червоного знаписом білого кольору “NUROFEN”. Вміст капсули: прозора рідина від безбарвногодо рожевого кольору;

склад: 1 капсула містить ібупрофену – 200 мг;допоміжні речовини: поліетиленгліколь 600, вітамін Е TPGS, повідон К17;оболонка капсули: желатин 150, мальтитол рідкий, 76% розчин сорбітолу,понсо 4R (Е 124), опакод S-1-7020.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні засоби. Код АТС М01АЕ01.

Фармакологічні властивості. Має аналгезивну, жарознижувальну та протизапальнудію. Механізм дії полягає в інгібуванні синтезу простагландинів – медіаторівболю, запалення та температурної реакції. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо ібупрофен швидко абсорбуєтьсяіз травного тракту. Максимальна концентрація активної речовини у плазмі кровівизначається через 1 - 2 год після прийому, у синовіальній рідині - через 3 годпісля прийому. Ібупрофен метаболізується у печінці, виводиться нирками унезмінному стані та у вигляді метаболітів. Період напіввиведення – майже 2 год.

Показання для застосування. Головний, зубний біль, мігрень, дисменорея,невралгії, біль у спині, суглобах, м’язах, ревматичний біль, а також гарячковістани та симптоми застуди і грипу.

Спосіб застосування та дози. Препарат рекомендований дорослим і дітямвіком від 12 років. Застосовується по 1 – 2 капсули кожні 4 - 6 год.Рекомендована початкова доза становить 2 капсули. Капсули необхідно запивативодою. Не вживати більше 6 капсул протягом 24 год.

Побічнадія. Убільшості пацієнтів препарат не спричиняє побічної дії. Однак іноді можуть виникнутинебажані побічні ефекти, які проявляються у вигляді дискомфорту з боку травноготракту, загострення виразкової хвороби шлунка, порушення функції печінки інирок, головного болю, запаморочення, тимчасового розладу слуху; у поодинокихвипадках спостерігаються шкірні висипи та тромбоцитопенія.

Протипоказання. Нурофєн УльтраКап протипоказаний:при підвищеній чутливості до будь-якого з компонентів препарату,ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів;при виразковій хворобі шлунка нині або в анамнезі;під час загострення бронхіальної астми;дітям віком до 12 років.

Передозування. Симптоми передозуванняможуть проявлятися у вигляді нудоти, блювання, запаморочення, рідко - втратисвідомості. Особливого антидоту непотрібно, перша допомога – промивання шлунка,при необхідності – корекція електролітів та підтримуюча терапія.

Особливостізастосування. Слід з обережністю застосовувати препарат при нирковій, серцевій абопечінковій недостатності, бронхіальній астмі або алергічних захворюваннях, атакож пацієнтам похилого віку.Вперіод вагітності препарат застосовують лише в тих випадках, коли на думкулікаря потенційна користь від застосування препарату перевищує можливий ризикдля плода. Уразі необхідності застосування препарату в період лактації жінкам, які годуютьдитину груддю, слід припинити грудне вигодовування.

Впливна здатність керувати автотранспортом та працювати зі складними механізмамиСлідбути обережними при керуванні автотранспортом і роботі з іншими складнимимеханізмами, оскільки препарат збільшує час реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Слід бути обережними при одночасному прийоміпрепарату з гіпотензивними засобами, пероральними антикоагулянтами,ацетилсаліциловою кислотою та іншими нестероїдними протизапальними засобами(НПЗП).

Умовита термін зберігання.

Зберігати в сухому місці, при температурі не вище 25°С. Термін придатності - 2 роки.Зберігатив недоступному для дітей місці. Незастосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z