Загружается, подождите...

Нуклеїнат-кардіо (Nucleinat-cardio)


хімічна назва: аcidum ribonucleinas, кислота рибонуклеїнова;

основніфізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули білого кольору (дозарибонуклеїнової кислоти 0,25г). Тверді капсули з корпусом білого кольору такришечкою зеленого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,025г). Вміст капсули- порошок від майже білого до світло-жовтого з сіруватим відтінком кольору,нерозчинний у воді, розчинний у лужних та сольових розчинах;

склад: одна капсула містить по 0,25г, або 0,025г кислоти рибонуклеїнової;допоміжні речовини

: лактоза, магнію стеарат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які впливають насерцево-судинну систему. Кардіологічні препарати. Код АТС С01.

Фармакологічні властивості: Фармакодинаміка. Стимулює міграціюстовбурових клітин в кістковому мозку, відновлює диференціацію, якісний такількісний склад клітин кісткового мозку та периферійної крові. Нормалізуєклітинний імунітет, підвищуючи міграцію та кооперацію Т- і В-лімфоцитів тафагоцитарну активність макрофагів, підсилюючи активність факторів неспецифічноїрезистентності. Володіє протизапальною активністю та пригнічує підвищенуагрегацію тромбоцитів.Воснові фармакотерапевтичних эфектів препарату лежать наступні механізми:стимулювання процесів клітинного метаболізму, посилення біосинтезу эндогеннихнуклеїнових кислот, специфічних протеїнів та ферментів; підсилення мітотичноїактивності клітин кісткового мозку, прискорення процесів регенерації;підвищення енергозабезпечення клітини шляхом стимулювання синтезу макроергічнихсполук, таких як АТФ; нормалізація NO-синтетазної активності, інгібування окиснихпроцесів в клітинних мембранах, стабілізація мембран клітин та оптимізаціяокисно-відновних процесів у тканинах; підвищення продукції інтерферону тастимулювання противірусного захисту; активація гіпофізарно-надниркової системизі збільшенням рівня ендогенних глюкокортикоїдів. Фармакокінетика

. Не вивчалась.

Показання для застосування. Яккардіопротектиний засіб в комплексній терапії ішемічної хвороби серця, острогоінфаркту, ішемічної кардіоміопатії.

Спосіб застосування та дози. Призначають перорально дорослим - по 0,5гдва - три рази на добу після їди. Курс лікування – 10 – 15 днів. Профілактичноперорально дорослим – по 0,05г після їди на протязі 3-4 місяців, двічі на рік.

Побічна дія. При пероральному застосуванні натщесерце можез’явитись біль в епігастрії.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість до препарату та йогокомпонентів, гемобластози (лейкози, злоякісні лімфоми). Можливі проявигіперчутливості, що потребує проведення десенсибілізуючої терапії. Лікуванняпроводять під контролем імунного стратусу.

Передозування. Симптоми передозування у людини не виявлені.

Особливості застосування. Дані про вплив препарату на здатність особамикерувати автотранспортом та під час діяльності, яка вимагає підвищеної уваги ташвидкості психомоторних реакцій відсутні. В залежності від захворювання,тяжкості та тривалості захворювання, досягнутого виздоровлення, в процесілікування доцільно встановлювати індивідуальні дози та при потребі повторнийкурс лікування. Повне виздоровлення приходить дещо пізніше проведеного курсулікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному вживанні з антиагрегантамита антикоагулянтами, в зв’язку з підвищенням ризику кровотеч, необхідноконтролювати показники згортання крові. При подагрі та високому рівні сечовоїкислоти препарат рекомендується застосовувати разом з алопуринолом.

Умови та терміни зберігання. Зберігати при температурі від 150Сдо 250С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітеймісці. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z