Загружается, подождите...

Новобор (Novobor)


основні фізико-хімічні властивості:безбарвна, прозора рідина із запахом спирту;

склад:100мл препарату містять: новокаїну 2 г, кислотиборної 3 г;допоміжні речовини: спирт етиловий 70 %.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Препаратиборної кислоти. Код АТС: D08A D.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат виявляє протимікробний ефект з одночасною місцевоанестезуючоюдією завдяки фармакологічним властивостям інгредієнтів, що входять до йогоскладу. Кислота борна виявляє протимікробну активність відносно грампозитивнихта грамнегативних мікроорганізмів, добре проникає крізь шкірні покриви таслизові оболонки. Новокаїн пригнічує проведення больових імпульсів, щовиникають у місці розвитку запального процесу.Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики препарату непроводились.

Показання для застосування. Препаратзастосовують зовнішньо при дерматитах,екземах, піодермії, трофічних виразках шкіри, гострих та хронічних отитах,кольпітах та інших запальних захворюваннях шкірних покривів та слизових оболонок.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують у дорослих. При отитаху зовнішній слуховий прохід вводять змочені розчином турунди, а також закапуютьпо 3-5 крапель препарату 2-3 рази на день. При дерматитах, піодермії, екземах,трофічних виразках обробляють розчином уражені місця шкіри, при цьомувраховують можливість його нанесення тільки на обмежені ділянки тіла.

Особливості застосування. Не слід наносити препарат на великі поверхні тіла.

Побічна дія. При передозуванні, тривалому застосуванні, значномупорушенні функції нирок можлива загальнорезорбтивна дія препарату у виглядірозвитку нудоти, блювання, головного болю, сплутаності свідомості, шкірного висипу, десквамаціїепітелію.

Протипоказання. Застосування протипоказане при порушеннях функціїнирок, підвищеній чутливості до компонентів препарату; а також дітям усіхвікових категорій та жінкам у періоди вагітності та годування груддю, для обробки молочнихзалоз.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 8 °C до 15 °C.Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 1 рік.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z